Som v 13 týždni a mám tmavohnedý výtok
dakujem, vam dievcata za odpovede pisem takto odpoved lebo ma to normalne nechce pustit a traktor ty mas mozno pravdu lebo posled menst. som mala 28., tak dufam ze to bude ono lebo dnes uz nemam nic,pekny den 😉
dakujem, vam dievcata za odpovede pisem takto odpoved lebo ma to normalne nechce pustit a traktor ty mas mozno pravdu lebo posled menst. som mala 28., tak dufam ze to bude ono lebo dnes uz nemam nic,pekny den 😉