Som v 5. týždni

bigib
25. okt 2016

Ahojte dievčatá, tak aj ja čakám poklad s mojím manželom.
Som zatiaľ iba na začiatku v piatom týždni a chcela by som sa poradiť a dozvedieť sa viac od skúsených dám čo môžem, čo nemôžem, ako sa bábo vyvíja a iné dôležité veci.
Pekne ďakujem

kurciatko23
25. okt 2016

Jej, blahozelam..... aj ja som rovnako 🙂 sice som si nad tehotenskym testom porevala ako slon, ale pomaly to vstrebavam.... mam 2 male deti a a teraz sa nam "pritrafilo" dalsie.....neplanovane ale au teraz lubene :-! aj si bola u doktora?

glorikarebeka
25. okt 2016

@bigib gratulujem,mozes uuuplne vsetko,samozrejme okrem alkoholu a cigariet.A zbytocne sa nestresuj ako sa babo vyvija,kazde tehotenstvo je ine,takze si uzivaj a nech vsetko dobre dopadne

alchemilkazltozelena
25. okt 2016

@bigib super ake nemusis hned zakladat diskusiu..si predstav ze by vsetky tehotne zakladali diskusie o tom ze otehotneli..vsetko sa dozvies v junovkach kde ta automaticky zaradilo

ivica7
25. okt 2016

Jej gratulujem

siska25
25. okt 2016

@kurciatko23 Ahoj, tiez sme na tom podobne, doteraz sa z toho spamatavam a obcas si porevem. Tiez neplanovane a dve male deti☺

ivi196
25. okt 2016

Ahojte. Aj ja som na tom podobne 🙂 celkom aj chapem túto diskusiu pretože ak si na tom nejako ako ja teda mlada, neakusena, prvorodička ktorá neplánovane otehotnie tak je to určitý šok a stres... Ja konkrétne mam obavy s toho ako to komu poviem ... Zatiaľ to viem len ja a môj partner. Ale obavy s toho čo bude ďalej mam riadne... Snažíme sa na bábo tešiť no občas ma pochyti tak depka že ako to všetko dopadne... Ale snad bude všetko v pohode :D

lucka8787
25. okt 2016

@ivi196 vsetky "junove" sme v teme "Termin porodu Jun 2017" 😉 naozaj netreba zakladat dalsiu diskusiu...

ivi196
25. okt 2016

Vďaka za ozrejmenie. Nevedela som že je také fórum. Ale aj tak chapem slečnu čo založila toto i keď to nebude mať pokračovanie. Pretože v "stresovej" situácii sa ľudia snažia nájsť čo najrýchlejšie nejaké odpovede na svoje otázky. Každopadne som rada za ozrejmenie a temu "termín porodu Jún 2017" určite navštívim ;)

moni244
25. okt 2016

@bigib gratulujem, hlavne to neprehanaj, necitaj moc na nete, nesleduj sa nejako prehnane a ostatne ries v terminovkqch

surriana
25. okt 2016

@siska25 @kurciatko23 pridávam sa k Vám 🙂 Tiež dve malé deti a neplánované tretie a zo začiatku plaču až až...🙂

siska25
25. okt 2016

@surriana A uz ta ten plac presiel, lebo si uz vyssi tyzden, preto sa pytam....Ja sa ani tak nebojim, ze pride babo, ale ako zvladnem tehotenstvo, lebo mala som predtym rizikove a predcasniatka. A co s detmi ak by som musela do nemocnice.

kurciatko23
25. okt 2016

@siska25 Aj mna uz prechADZA ten plac 🙂 akurat, ze som si po porode oboch deti presla tazkou poporodnou depresiou, tak obavy su, alew budeme bojovat, ze? ake stare mas deti?

surriana
25. okt 2016

@siska25 jjasné plač prešiel rychlo ale dlho sme to nemohli rozdýchať tak sme prvé 4 mesiace chodili ako sa povie z hlavami v smútku ale to išlo iba oto že to prišlo veľmi skoro po druhom.No mňa už do nemocnice posielali lebo už som sa otvorila pre prst ale ukecala som to na šetriaci režim tak som doma.No ale to vieš že pri dvoch deťoch teda nejaké extra šetrenie nehrozí ale dcéra chodido sškôlky. A syn je malý ale je to divoch.Celé tehotenstvo sa poňom nahanam. Lebo on nevie normálne chodiť on iba stale uteká 🙂.Pribrala som 5 kg.A nadtým čo bude ďalej radšej ani nerozmýšľam....🙂Pôjde do škôlky-máme ju hneď vedľa cinziaka 🙂 🙂

lucka8787
25. okt 2016

@ivi196 v pohodeee 🙂

siska25
26. okt 2016

@kurciatko23 Mala bude mat za tyzden 4 roky a syn 2 roky a 3 mesiace. Ja mam monentalne este aj brusnu virozu, tak deti museli obe do skolky dnes...

siska25
26. okt 2016

@surriana Nas maly je tiez extremne zive dieta. A do statnej skolky mi ho od buduceho septembra na 90 % nevezmu, kedze budem doma s dalsim. Aj pri dcere sme mali velky problem, ukecali sme riaditelku, ze zacnem od januara robit...haha.Syn pojde asi do sukromnej tym padom.

kurciatko23
26. okt 2016

@siska25 aj nasa slecna ma 4 a chlapcek 1rok neraidena strela

siska25
26. okt 2016

@kurciatko23 Tak to maly je este ozaj maly.... Drzim palce, nas ma okrem toho, ze vkuse uteka a nezastavi sa, aj vybuchy hnevu, pre vsetko sa hadze o zem, dokonca aj na ulici. Ja len dufam, ze tretie bude dievca a take kludne ako najstarsia.

kurciatko23
26. okt 2016

tak to mate take striebro ako my, aj nas sa hadze , cakam, kedy ho to prejde 🙂

ivana158
18. dec 2016

@ivi196 ahoj, ja som sa dozvedela vcera, ze som v 5. tyzdni .. prekvapenie, nakolko mi 5 rokov tvrdia, ze nebudem mat deti 😂 dokonca ma zapisali aj na cakaciu listinu pre umele oplodnenie .. vraj ak by som sa niekedy rozhodla, uz tam budem registrovana ... este si to poriadne neuvedomujem, .. akurat som prestala fajcit a pit kavu .. cakam kedy to na mna dolahne ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre