Som v 6. týždni a nemám nevoľnosti

michalka5390
8. nov 2016

Ahojte
Chcem sa spýtať či je OK že nemám zatiaľ žiadne nevoľnosti.Som V 6 tt.Dakujem

36evina36
8. nov 2016

@michalka5390 dufam ze ani nebudes u mna zacali okolo 10 tt a mam ich stale

librarian
8. nov 2016

jaaaj, buď rada! inak, v 6tt som ešte ani ja nemala... a potom to prišlo! a trvalo to takmer do 8. mesiaca. ☹ ...ale sú aj také (šťastné) ženy, ktoré nemajú žiadne nevoľnosti počas celého tehotenstva. žiadna z nás nevie dopredu, ako to bude u nej. každé tehotenstvo je individuálne. ...a netreba mať starosti - to, že nemáš nevoľnosti neznamená, že by nebolo niečo v poriadku.

michalka5390
autor
8. nov 2016

@librarian ďakujem pekne za odpoveď upokojili ste ma 🙂

librarian
8. nov 2016

@michalka5390 rada. 🙂 neboj sa, užívaj si tehotenstvo. budeš chodiť na kontroly - bábo bude sledované a keby niečo, lekárka/lekár povie a bude sa riešiť. držím palce. 😉

angela5
8. nov 2016

@michalka5390 ja som zacala mat tak v 7 - 8 tyzdni. A su zeny, ktore ich vobec nemaju - tisko zavidim..

librarian
8. nov 2016

@angela5 vidíš a tie ženy často stresujú, že či je to v poriadku. 🙂 ...možno nám to vyjde pri ďalšom tehotenstve. 😀

chmeluska
8. nov 2016

Ja som v 8tt a tiez zatial nic ;)

shia
8. nov 2016

ja som prve tehu nemala vooobec nic cele tehu ;) drzim palce

michalka5390
autor
8. nov 2016

@shia dakujeeem 😉

csenibaba
8. nov 2016

Ja som nemala ani raz nevolnosti,a 3x som bola tehotna

michalka5390
autor
8. nov 2016

@csenibaba Ja som teraz 3x tehu ale 2 x som mala nevoľnosti.Preto mi je čudné že teraz nemám. Ale keď je to OK tak je dobre 🙂

divozienka26
8. nov 2016

@michalka5390 horsie by bolo ked ti skoncia v 8-9.... to sa strachuj kym ich nemas neries

siska53
8. nov 2016

@michalka5390 ja som.pri prvom nemala..vlastne len 2 dni,aj to asi len preto,aby ma.babo donutilo kupit si tehotensky test. Ked som tak spravila, zas bola pohoda.
Zato pri druhom som si to "uzila".
Takze sa tes.

danusskaaa
8. nov 2016

Mne nebolo zle ani pri prvom ani pri druhom. Boleli má akurát prsia, ale aj to prešlo 😉

tyelde
8. nov 2016

Tes sa z toho, niektorym bolo zle aj celý cas 😀

zuj
8. nov 2016

Ja cakam uz 3tie dietatko a nevolnosti som nemala ani pri jednom

magmolatus
9. nov 2016

@michalka5390 Manzelka nemala vobec. Bud len rada.

marika39
9. nov 2016

Ja mam dve a nevolnosti som nemala ani pri jednej, nastastie, len pri druhej som bola omnoho unavenejsia

evittam
9. nov 2016

@divozienka26 Preco by to malo byt horsie?
@marika39 U mna tiez tak ako píšeš.

ladynaamah
9. nov 2016

@michalka5390 nestresuj 🙂 ja som nemala celé tehotenstvo a musím povedať, že krajšie tehotenstvo som ani nemohla mať 😉

kacenka_1
9. nov 2016

@michalka5390 ja zacinam 24tt a nemala som ani raz ziadnu nevolnost... ani raz som nevracala, nic...ziadne chute, nechute.... v prvom trimestri som mala nizky tlak (ale ten som mala nizsi aj predtym), okrem toho nic.. takze klud, bud rada a uzivaj si to...

ekyna
9. nov 2016

od kedy su nevolnosti nutnou sucastou tehotenstva ? ja som tiez vobec nemala a teda ani ma nenapadlo, ze to je nieco nenormalne. Kazda sme ina

vilma7
9. nov 2016

Ja som v 34 tt a ani raz som nemala nevoľnosti...to čo má jedna, nemusí mať predsa druhá...

bebinka74
9. nov 2016

Obidve tehotenstva som prekonala bez nevolnosti a vobec mi nechybali 😊 tak sa tes, budes patrit k tym stastnejsim

lavinis
9. nov 2016

mne zacali az v 7-8tt, ale niekto nema vobec

kotatko1232
9. nov 2016

babulky tehulky svrbia vas bradavky??mna aj ako keby zvnutra prsia.

adria88
9. nov 2016

ja som nemala nevoľnosti celé tehu a všetko bolo v poriadku 😉

tina1988
9. nov 2016

Pocas prveho som nemala ziadne a pri druhom som mala take silne ze som si myslela, ze prve 3 mesiace ani neprezijem 🙂

dominika7990
9. nov 2016

Som 31tt a za cele tehu som grckala 2x a aj to len preto bo som sa doslovne prežrala a bolo mi ťažko 😂 Takze pohoda 🙂

katka1981
9. nov 2016

@michalka5390, nelakaj sa, ja som pri syncekovi nemala nevolnosti ani raz za cele tehu. Ja som zacala mat nevolnosti az neskor z vycerpania (par tyzdnov po porode), ale nastastie aj to preslo. Ale ako tehotna ani naznak cele tehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre