Som v 6. týždni a nemám nevoľnosti

michalka5390
8. nov 2016

Ahojte
Chcem sa spýtať či je OK že nemám zatiaľ žiadne nevoľnosti.Som V 6 tt.Dakujem

divozienka26
9. nov 2016

@evittam lebo ked mas nevolnosti a stratis ich pred 3mes moze to znamenat aj to ze si stratila babo....u mna to tak bolo

marrie5385
9. nov 2016

Jaj mne zacali okolo 8.tt a odvtedy ma vyse mesiaca poriadne zmykalo...uplne vsetko preslo az zaciatkom 2.trimestra ked neratam ranne natahovacky ( nevracala som len ma natahovalo)

januska20
9. nov 2016

@michalka5390 ja som cele tehotenstvo nemala ABSOLUTNE nic.. ani naznak tehotenskych nevolnosti 🙂
az na pazravost :D

verenna111
9. nov 2016

@michalka5390 ahojky.bud len rada.ja som pri prvej dcerke nemala ani raz nevolnost akurat ze asi 2x ma naplo ale nevracala som. A pri druhom tehu s dvojickami ma napinalo viac krat ale pomohla mi Fatra kedze je zasadita.Ukludnila zaludok a nakoniev som vracala dokopy 2 x za cele tehotenstvo.Takze parada 🙂 drz sa.

evittam
9. nov 2016

@divozienka26 Ok, ale určite to nie je kvôli tomu, že sa nevoľnosti vytratia alebo ich nemáš vôbec - takže, prosím ťa, tu nestraš takýmito vyjadreniami. Kvôli tomu, že ti prestali nevoľnosti si bábo nestratila - to ti určite aj lekár vysvetlil. 😉

denca76
9. nov 2016

@michalka5390 ani ja som nemala nevolnosti pri ani jednom a to mam 4 detičky a ani žiadne komplikacie , len pri tretiom mi vadili vône všetky ...

michalka5390
autor
9. nov 2016

@denca76 ďakujem vám za ukludnenie 🙂

nenuska25
9. nov 2016

Ahojte baby..... zistila som cca pred tyzdnom, ze som tehotna podla pozitivnych tehotenskych testov. Dieta sme neplanovali, spontanne sa zadarilo pocas ovulacie na 1krat. Momentalne som teda cca skoro v 4 tyzdni po oplodeni (viem, ze sa pocita tehotenstvo este plus 2 tyzdne, t.j. od prveho dna poslednej menstruacie). Gynekologicke planujem ist buduci tyzden, nakolko nema volne terminy. Nemam skoro ziadne priznaky (okrem nalad), len ma pobolieva podbrusko, ako keby pred MS, ale dnes v noci som sa zobudila na klasicke krce ako keby v menstruacii. Netrvali sice dlho, ale znepokojuje ma to. Sice to uz netrva, ale neviem, ci nemam zajst gynekologicke skor. Ta mi totiz povedala, ze keby som mala tazkosti mam prist ihned.
Nekrvacam ani nic podobne.
Dakujem za rady

renimac
9. nov 2016

@evittam ja len na margo, ak žena má nevoľnosti a prejdú jej zo dňa na deň medzi 7-9tt, môže to byť potrat s veľkou pravdepodobnosťou. @divozienka26 nepíše blbost 😉. Ale toto sa autorky netýka.

renimac
9. nov 2016

@michalka5390 V 6tt mi bolo zle len raz. O týždeň ma už nadrapovalo stále. Počkaj ešte, možno neprídu vôbec a možno neskôr, u niekoho po 8tt.

matejko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divozienka26
9. nov 2016

@evittam nie naopak ak by si o babo prisla mozu prestat priznaky nie naopak :D

anjika42
9. nov 2016

Prečo by to malo byť zlé? Ja som počas tehotenstva bola raz na pohotovosti v ôsmom týždni, ale bolo to podráždené slepé črevo a potom tri noci v 31. týždni, to som vracala, ale kvôli tomu, že som niečo zlé zjedla - inak mi nebolo od žalúdka nič.

dominikav123
9. nov 2016

@nenuska25 ahoj tieto bolesti su uplne normálne, nestresuj.

romina1912
9. nov 2016

Bud rada ze nemas nevolnosti
@michalka5390 a mozno pridu neskor. Mne zacali okolo 9.tt az do konca 6 mes.som prevracala kazdy jeden den, potom to ustupilo nachvilu a do konca tehu ma zopar x este ponatahovalo ale ja som mala nenormalnu kyselinu fuj. Potom ked uz bolo dobre par dni, tak mi to vracanie aj chybalo 😀 lebo to bol moj kazdodenny ritual od rana do vecera😀

dominikkaaa
9. nov 2016

ja som nemala nevolnosti ani pri jednom tehotenstve, iba som bola zo zaciatku velmi vycerpana.

evittam
9. nov 2016

@renimac Ako obe píšete - môže ale nemusí - nie je to pravidlo, takto len strašíte už aj tak dosť "zblbnuté" ženy a hlavne prvorodičky, ktoré sú už dosť zblbnuté internetom a kravinami čo na ňom čítajú - teda česť výnimkám. To, že sa niekomu niečo stalo neznamená, že sa to stane ďalším napríklad desiatim a to čo sa stalo dotyčnej - že prišla o bábo je smutné ale určite oň neprišla kvôli tomu, že jej prestali nevoľnosti.
A potom tu vznikajú takéto témy - od toho či môže jesť mak, žĺtkové rezy, či môže dýchať vzduch pri opekačke až po farbenie vlasov a neviem čoho....Fakt mi rozum už niekedy stojí pri niektorých otázkach - či sú už tie ženy fakt tak blbé alebo sa nudia. A to sa naozaj ospravedlňujem za výrazy ale proste inak sa mi napísať nedá. 😉

evittam
9. nov 2016

@divozienka26 Už som odpísala vyššie ....môžu.....

kubobubo
9. nov 2016

Mam 2 deti a nevolno mi nebolo. Pri prvom uplna pohodicka a pri druhom boli letne horucavy 38 stupnov, bolo mi vseliako ale nevolno a grckanie vobec. 🙂
Pri prvom som aj ja citala vselico, nastastie som mala potom vela roboty a nestihala som vsetky trendy odsledovat (co sa ma a nema v tehotenstve).

A to moja mama grcala este aj 6. mesiaci pri vsetkych tehotenstvach. 😉

lucinocka
9. nov 2016

@evittam ved ona nepisala ze prisla o babo kvoli tomu, ze jej prestali nevolnosti..ale ked prestanu zo dna na den, v prych tyzdnoch tak to neni dobre znamenie...
U mna bolo tiez tak a muz sa mi vysmieval ze som hysterka ...a veru druhykrat som bola velmi vdacna za kazde pregrcane rano, lebo ma to upokojovalo:P
Ale tak idealne je mat tehotenstvo take, ze o nom ani nevies a kolko bab takych poznam a mozem len zavidiet, lebo ja take nikdy nezazijem🙂

martinkaf
9. nov 2016

Ahojte baby ako píšete môžu a nemusia byť nevoľnosti. Pri mojich prvých 2 tehotenstvach mi nič nebolo mierne zápachy a vône mi občas vadili ale nič iné. Teraz čakáme 3 a už dva týždne mi je zle zo všetkého čo zjem ovoniam atď. Nezvraciam iba mam žalúdok na vode a závraty...každé tehotenstvo každá žena a každé dieťa je iné...

evittam
9. nov 2016

@lucinocka Ja som to pochopila. Len som napisala,ze tu zbytocne strasi zeny,ktore sa boja aj prdnut lebo su tehotne. 😋

renimac
9. nov 2016

@evittam treba čítať s porozumením 😉. Je mi dosť zle na to, aby som tu vysvetlovala niečo, čo bolo napísané jasne. Pekný deň.

kotatko1232
9. nov 2016

Ja som mala dcerku pred 3,5 roka a vobec som nemala nevolnosti.bolo to super tehotenstvo a preto som pribrala az 20kg 😉

sardinka336
9. nov 2016

@evittam ale prosím ta cela ta otazka je na hlavu, nema nevolnosti asi jej chybaju...či ich má alebo nema nesvedčí to vo vysledku o ničom. ..ja fakt neviem ako som tri krát porodila ,,bez konika,, sice treti krat som sem uz chodila ale tak nebola som ziadna neskusena prvorodička. Citat to dnes tak ma odvezu do cvokhauzu...jak henta dory či aky nick to bol ze či si moze dat kolačik makovy čo dnes piekla...si z nas robi uz prdel alebo je fakt taka sprosta?? nechcela som jej to napisat lebo zase budem za zlu....gramotnost a celkovo sedliacky rozum sa vytraca a to sa potom stazuju ako ,,vela sa na školách učia blbosti,, no to iste..kazdy den tie iste temy z biologie....jak u blbých... 😀 nejaku pichne v boku a uz si mysli ze je tehotna priapdne netuší ako otehotnela ale pochvali sa ze je VŠ a ma aspon 23 rokov......fakt pakareň.

mishelita
9. nov 2016

moja nas vynosila 3 a nemala ziadne nevolnosti.najstarsia sestra bola 2x tehu a nevracala,len jej bolo zle z urcitych pachov.prostredna segra 2x tehu a nic jej nebolo a vsetko som si asi zlizla ja,lebo pri prvom som vracala od 7tt do 15tt aj 6-8x denne a teraz pri druhom uz od 5tt a skoncilo to az v 18tt. ale aspon som nevracala az do porodu. su aj take chudinky.

mishelita
9. nov 2016

@sardinka336 😂😂😂 dobre si to napisala. niektore si bez kona ani neprdnu 😉

evittam
9. nov 2016

@sardinka336 Presne tak.
@renimac Ja citam s porozumenim a aj pisem. S takýmito vecami tu maju ine problemy.😉

marianka8881
9. nov 2016

Ahojte ja som v 5 týždni a tak od 4 týždňa pociťujem dávenie a menej sa mi teraz chce papať, ale nezvraciam... 🙂 len ma ako napína, ale nič neide von 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre