Som v 7. týždni a žiadna akcia srdiečka

tajkazanova
1. nov 2018

Baby síce je už téma MA ale neaktuálne ja sa chcem len opytat som v 7tt Gyn povedal ze by už dávno malo byt vidieť srdiečko, chcem sa opýtať mam strašne nepravidelnú ms ale posledná bola 7.9 cca asi dňa dní. Ale ide o to ze stalo sa vám niekektorej ze vám Gyn povedal MA ale pri nástupe na kyretaz a kontrolnom Sone bola akcia srdiecka ? Nechcem si dávať falošnú nádej to nie, len ma to zaujma.

milus777
1. nov 2018

Mne v 7 tt nebolo vidiet akciu srdiecka ale dr povedal ze je to normalne ze tak do toho 9 tt uz by mala byt. A to som bola po ivf cize tyzdne boli vypocitane na den presne. Prisla som na kontrolu o dva tyzdne a uz aj bola... Takze mas este cas na srdiecko.. Neviem co ti lekari hned strasia...

vikisukik
1. nov 2018

este by som nevesala hllavku a nikam na neponahlala. treba verit a mozno fakt na dalsej kontrole srdiecko bude vindo. kazda mamnika to moze mat inak v iny tyzden

22patricia22
1. nov 2018

robis si podla mna starosti predcasne. vsak podla toho, ako som pochopila, co si napisala, tak ani lekar ti to este nepotvrdil, nie? este pockaj, niektorym dietkam sa cinnost srdiecka objavi az neskor

tajkazanova
autor
1. nov 2018

@22patricia22 lekár mi to potvrdil už mám vybavené veci na kyret preto sa bojim co ak by sa mu časom objavilo srdiečko ale Gyn mi písal ze diagnóza je stanovená dobre ale ak chcem môžem prísť v pondelok na sono co je zbytočné keď mi sono urobia aj v deň zakroku

willino1
1. nov 2018

@tajkazanova 7 týzden? Zdá sa mi to moc skoro... Keby aj, to hneď posiela aj na kyret tak skoro? Nepočka chvíľu, či si telo neporadí samo a nespustí potrat? Asi by som skúsila sono u iného gynekológa...

patrica8
1. nov 2018

V 7tt ta uz posiela na kyret?? To co je za lekara. A este aj ked mas nepravidelny cyklus. Prepac, toto ma vie fakt vytocit.
Urcite by som pockala aspon 2tyzdne, bud zacne bit srdiecko alebo sa s tym telo vysporiada, ak nie potom ma prist na rad kyret, ale to ma byt az ako posledne riesenie. Je to velky zasah do tela a nechapem preco tak skoro ti ma byt urobeny, ked nemas ziadne problemy. Vlastne uplne zbytocne.
Drzim Ti velmi palce. Teraz skus odpocivat a nie behat po lekarov, ti ti teraz nepomozu.
Vela stastia prajem ❤️

macko1007
1. nov 2018

@tajkazanova byt tebou este pockam ,o mojej kamoske tvrdili ze ma mimomaternicove za par dni sla na predoperacne a rovno operaciu do TN a tam jej povedali ze babatko je v maternici ..pockaj este si v 7tt mozno srdiecko zacne este bit..

bubinko1506
1. nov 2018

Zalezi aj na kvalite sona. Ja som v 5tt+5 zacala spinit, isli sme na pohotovost a lekarka videla len prazdny gestacny vak. Bola som po ivf, na druhy den som isla pre istotu na utz do car. Uz som bola zmierena s dalsim potratom (rok predtym sme v rovnakom tyzdni prisli o dvojicky po ivf). V car mi spravili utz a lekar videl dve bijuce srdiecka😉, mali uz maju 2 roky. Drzim palce, nech je na dalsej kontrole srdiecko

alexa1983
1. nov 2018

@tajkazanova ahoj jednej babe zo skupiny Repromedika sa to stalo. Uz jej isli robit kyretaz, posledny ultrazvuk este tedne prednim a boli uplne mimo, tam akcia srdiecka ❤️ Teraz je uz v 5.mesiaci . A to aj predtym krvacala a cele zle a vsetko ma teraz super.

seva22
1. nov 2018

Ja som tiez niekde citala ze srdiecko ma cas nabehnut do 10tt

lula3108
2. nov 2018

Skus ist niekam inde do ambulancie k inemu lekarovi, ked mu vysvetlis o co ide tak ta urcite zoberie a budes mat viacero nazorov. Mne lekari sami navrhli ze mozem pockam s kyretom par dni, ale traja lekari mi potvrdili ze tam nie je ziadna aktivita. ale vraj ak sa chcem ujistit tak mozem pockat. Ale teda potrat mi zacal este v ten den, takze ma operovali hned. Podla mna pockaj ci zacnes krvacat, ono telo zacne rychlo davat signal ze nieco nie je ok. Kym nekrvacas a nemas krce tak by som na kyret nesla. Nechaj si sledovat hcg, aj to je ukazovatel ci je vsetko ok alebo nie. Urcite nedaj na jeden jediny nazor

arcanne2
2. nov 2018

Tiež by som pockala ak nekrvacas a nemáš bolesti, ja som v 7tt spinila,neskor krvacala a ak tak čakali tyzden počas ktorého som bola sledovana či sa srdiecko nahodou neobjavi. Kyrete mi robili až niekedy na zaciatku 9tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre