Špinenie v 10tt - z čoho to môže byť?

klea1993
30. jan 2020

Baby som 10tt a dnes ráno ako som šla na WC som pri utierani mala hnedý výtok bolo ho viac no nič ma neboli a už poobede po výtoku nebola ani stopa viete my povedať pripadne skúsenosti ci príčiny takého výtoku? Viem ze to nieje nič dobré ale musí to vždy znamenať niečo zlé? Nemôže to byť dajme tomu s prechladnutia ci tak? Do teraz som mala úplne všetko v poriadku 2 dní dozadu som bola aj u lekára ktorý potvrdil ze bábätko je v poriadku ako aj vývin ďakujem

veronice
30. jan 2020

No stress, ja som spinila v 7tt 9tt a 12tt (posledne 2 razy si ma nechali aj v nemocke lebo som krvacala ako pri menzes... Uz som sa s babtkom lucila...) a spinila som este do 17tt. Malinka mala pred par dnami rok 🙂 moze to byt este zo zahniezdovania, kazdopadne sleduj sinto a hlavne bud v klude a akonsa hovori ze aknsa ti nieco nebude zdat, radsej ist na tu pohotovost zbytocne ako neskoro. Ale podla toho co opisujes mozes byt v klude. Ak chces byt este viac vklude, cinkni gynekologovi ;) mna jedine co printych hospitalizaciach upokojovalo bolonze okrem krvacaniansom nemala ziadne krce a bolesti... A malinka bola statocna a popasovala sa aj s hematomom ktory bol v tom 12tt vacsi nez vtedy ona... Drz sa! Dobre bude 🙂

deti95060810
30. jan 2020

to je ešte Ok...mňa zaliala červená krv - jasná červená. A to je už zle. Hrozil potrat.

klea1993
autor
30. jan 2020

Ďakujem 😊 😊 😊 zajtra volám lekárovi aj tak (pre vnútorný pokoj)

miriam1983
30. jan 2020

@klea1993 nemala si pohlavny styk predtym,vecer,v noci,ci den pred a orgazmus?

klea1993
autor
30. jan 2020
miriam1983
30. jan 2020

@klea1993 ja som presne takto mala hnedy vytok,naobed a potom uz nic. Isla som k lekarovi,tiez som styk nemala. Nakazal mi kludovy rezim a zakazal sex. Vraj je maternica viac prekrvena a preto sa toto stava. Problem byva,ked tecie krv.

miriam1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriam1983
30. jan 2020

@klea1993 pripadne,neberies clexane?

nevludna
30. jan 2020

Zavolaj a ked sa to bude opakovat, chod na kontrolu. U mna to bol zamlcany potrat

klea1993
autor
30. jan 2020

V pondelok idem k nemu aj tak na krv... Dúfam to bolo len niečo jednorazové

erika434
31. jan 2020

Ahojte, ja mam toto iste, mam potvrdene hcg v krvi, o týždeň idem na sono, ale zacala som spinit, akoby veľmi slabý menzes, beriem progesteron, volala som Dr. Vravela ze to je zatiaľ ok, ešte sa mimi uhniezduje. Ale aj tak mam neskutočne obavy, či je všetko v poriadku, ten týždeň do sona bude nekonečný 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre