Špinenie v 4. týždni tehotenstva

kika_666
22. mar 2019

Ahojte, robila som si tehu test, jeden pár dní pred očakávanou MS a vyšiel pozitívny, síce bola slabá čiarka, potom v utorok, už bola silnejšia a dnes a už pekne bolo vidno 2 čiarky. Podľa tehu kalkulačky som v 4tt a 3 deň. Na gynekológii som ešte nebola. Čítam že to je ešte skoro. Len mám strach lebo špinenie trvá už cca týždeň. Neviem či sa mám objednať alebo ešte mám počkať?

ikonica
22. mar 2019

@kika_666 radsej tam aspon zavolaj

zuz1177
22. mar 2019

@ kika_666 ja som mala tiez spinenie v 4tt a pravdepodobne islo o uhniezdovanie vajicka, no u mna to trvalo iba nejake 2 - 3 dni. Volala som lekarovi a ten ma aj tak objednal na vysetrenie az v 7tt, lebo vraj skor by toho moc nevidel...a vsetko bolo potom v poriadku. Ak to trva tyzden, tak by som radsej zavolala, predsa len lekar bude vediet viac. Drzim palce, nech aj u teba to vsetko dobre pokracuje 🙂

krasneleto
22. mar 2019

@kika_666 kup si ascorutin, spinenie by to malo potlacit pokial je to krv... objednaj sa mozes dostat progesteron na udrzanie tehu

kika_666
autor
22. mar 2019

Ďakujem za rady 😊 radšej tam zavolám nech viem 😊

barbara24v
22. mar 2019

@kika_666
Ahoj! 🙂
Ja som momentálne v 10tt a na začiatku som takisto mala cca 8 dni spinenie. Bolo to skôr take hnedé a raz sa objavilo aj trosku krvi. No naštastie je všetko v poriadku 🙂 pred dvoma týždňami bolo pekne počuť srdiečko, plod sa vyvíjal akurát že som dozadu cca 6 dni. Ale zevraj to nieje veľký problem.
Takze držím ti palce! Hlavne ber na seba ohľad, a ak sa ti dá, tak veľa oddychuj!

jesenna
22. mar 2019

@barbara24v ja len, viem, že to nie je k príspevku, ale zaskočilo ma, že sme na tom úplne rovnako 🙂 tiež 10tt a tiež je o cca týždeň (nepovedal mi presne koľko) menšie, kvôli tomu, že ovulaciu som mala až 19dc 🤗 tak držím palce

barbara24v
22. mar 2019

@jesenna
Jej, to je náhoda! Dúfam, že aj u teba všetko dopadne dobre! 🙂 trošku mam ešte obavy, ale už snáď čoskoro budeme mat po tých prvých 12tich týždňoch a trosku to budem potom už kludnejsie vnímať 🙂

kika_666
autor
24. mar 2019

@barbara24v Našťastie už to špinenie prešlo ale v pondelok zájdem aj tak na gynekológiu 😊 ďakujem a aj ja držím palce

kika_666
autor
25. mar 2019

Ahojte, dnes som bola na gynekológii a doktorka mi potvrdila tehotenstvo 😊 všetko je v poriadku a mám prísť o 2-3 týždne na kontrolu 😊

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre