Špinenie v rannom tehu

balada6
5. okt 2013

Babusky, rychlo mi povedzte aku farbu ma vytok- teda ta ktora ste ho mali - v rannom stadiu -(5tt- podla mojho vypoctu nejaky 3 uplny) ked sa usadza vajicko do maternice??? nemam ziadne krce , ani bolesti len zrazu vytok,,, ::(:(:( bojim sa aby sa nieco nestalo,

diusik
5. okt 2013

@balada6 ja som tiez mala,taky ruzovkasty,nic som nerobila nebrala,trvalo to dva dni

balada6
autor
5. okt 2013

@diusik ja som mala taky hnedy + priesvitny,,, dufam, ze to nic neznamenalo :(

diusik
5. okt 2013

@balada6 to su take veci,50 na 50,bud to nic neznamena,alebo predzvest niecoho nedobreho,ale podla mna pokial to nie je krv,nemas sa coho bat...

strihalka
5. okt 2013

@balada6 ja mala taky svetle hnedy...trval asi 1,5 dne a bolo to ok🙂...ono vetsinou ti vzdy v dobe kdy ti ma prijit mrcha mrchata zacne spineni...ale je to ok, pokud to neni doslova krvaceni cervene..tak ako pri menzesu, vtedy je zle..

balada6
autor
5. okt 2013

@strihalka nie neje to ziadne krvacanie teda aspon doteraz nie, to len v momente ked som sla na wc a som pozrela tak na nohavickach som mala taky flak,hnedy ako pisem,,,,nic viac doteraz,,,,boze prosim nech to nieje zleeee. mrchu som mala dostat pred 10 dnami,,,,

strihalka
5. okt 2013

@balada6 tak si myslim ze v pohode, pokud by se to ale zhorsilo, zintenzivnilo, tak chod na pohotovost, povedz jim ze jsi asi tehotna, ale ze ze mas takyto problem, pravdepodobne ti nasadi duphaston na udrzeni plodu...a hlvne se nestresovat🙂

balada6
autor
5. okt 2013

@strihalka dakujem krasne za radu

lejluska
5. okt 2013

ja som to mala rovnaké, ale hned som letela na pohotovosť pre istotu...no u mňa to nedopadlo dobre žiaľ ☹ ak by sa ti to zhoršilo alebo to pretrvávalo tak radšej zbehni na pohotovosť aby sa na Teba mrkli....no možno,že u Teba to bola len jednorázová záležitosť a že sa Ti to nebude opakovať... veľa žien zo začiatku špinilo a donosili zdravé detičky 🙂 Tak Ti držííím palce 🙂

esentielka
5. okt 2013

Ahojte.,chcem sa opytat ktore s tym mate skusenosti.,som v7tt+4
vcera som bola u doktorky lebo so mna vysiel hnedy hlien tak som sa zlakla.,pri mojom prvom tehu som toto nemala.,(( bolelo ma aj v podbrusku aj vajecniky ako pri menzesi.,poslali ma na ultrazvuk a nastastie vsetko bolo ok srdiecko bilo som si vydychla.,a dnes som bola na wc a zase hnedy vytok-spinenie ale ziadna krv.,neviem ci sa mam znepokojovat alebo je to normalne.,citala som si uz kade co no nete vraj normalne v prvom trimestri.,poradte prosim.Dakujem

lusyja
5. okt 2013

Ahoj ja som mala výtok bielej farby a moja doktorka mi povedala že pokial bude hnedý alebo ružovkastý aby som prišla k nej. Tak pre istotu zájdi alebo zavolaj tej svojej a uvidíš čo ti povie 🙂

carmenuska
6. okt 2013

@esentielka - ahoj, ja som dnes presne ako ty 7+5 tt a od zaciatku to mam. Jeden den je dobre, na druhy pospinim. Niekedy mam aj cerstvu krv. MOj lekar ma vzdy kukne, naposledy bolo vsetko ok. Kazde spinenie a krvacanie v tehu je patologia a treba to pozriet, ale asi to takto budeme mat. Vraj niekedy zilky na krcku praskaju a takto to potom vyzera. Ja neviem, ja cakam prve babo, som rizikova aj koli inym problemom a velmi sa bojim. Pokym nemas cistu cervenu krv, tak sa neplas. Ale ak by si to mala casto, chod este raz, mozno ti treba lieky.

balada6
autor
6. okt 2013

mne na online poradni odpisal lekar toto🙂 Hnedý výtok býva v gravidite, najmä na začiatku, veľmi častý.
Napríklad v období obvyklého času menštruácie. takze ak nemate bolesti ziaden strach,je to normalne

hwiezdinka
6. okt 2013

Aj ja ti radim zajst k lekarovi, ten ti poradi nalepsie, ja som spinila pri prvom tehu a mala som od 5 tt nasadeny duphaston az do 12 tt.

balada6
autor
6. okt 2013

@hwiezdinka al to "spinenie" bolo jednorazove len tak trosicku, ziadna krv nic, normalny vytok,

hwiezdinka
7. okt 2013

@balada6 Ja som mala také špinenie, ako keby začínajúca alebo končiaca menštruácia, hnedastý výtok, nie jasnú krv. Trvalo to par dni, tak som bola u Dr. a nasadili mi Duphaston. Sleduj si to a keby niečo, zájdi k lekárovi.

nuklia
31. jan 2014

Ja som dnes babenky zacali spinit... Som v 7tt. Taky hnedy vytok, ale asi tak mozno dve tri kvapky... Tak som sa trochu zlakla, tak ked to bude pokracovat, tak asi pojdem radsej na pohotovost.... Myslite ze to moze byt nieco vazneho?

darla
3. feb 2014

@nuklia ja som mala pred 4 dnami vecer po WC slabulinko ruzovy vytok, taky doslova cukrikovy 😅 ziadna krv, ziadne bolesti. tiez som v 7tt. hned som volala lekarovi a okrem Duphastonu (mam ho predpisany kvoli potratu minulu jesen), kys. listovej a vit. E mi kazal zacat brat magnezium a pre istotu lezat. dnes v pondelok som k nemu sla na kontrolu a nastastie vsetko OK, srdiecko bije 🙂 velmi mi odlahlo, hoci mi pretrvava taky zlto-hnedy vytok (nie ciry ako predtym). na to mi povedal, ze sa maternica docistuje a je to mozno aj tym, ze v tomto case som mala mat menstruaciu. takze kludovy rezim mi skoncil, akurat neodporucal pohlavny styk zatial. tak ak by Ti to pretrvavalo a chcela by si mat pokoj na srdiecku, radsej zavolaj lekarovi alebo rovno chod na kontrolu. tiez mam teraz lepsi pocit, ze som nic nezanedbala, navyse ako som spominala, v septembri sme o babatko v 10tt prisli a tiez to zacalo spinenim (ale mala som uplne ine sprievodne priznaky ako teraz). drzim palce 😉

nuklia
3. feb 2014

@darla dakujem pekne... Mala som dost silne bolesti, tak som sla pre istotu k doktorovi.... Povedal, ze vsetko je v poriadku... Len ze tiez sa cisti a zvacsuje maternica, tak je to tym.... Dostala som magnezium a mam sa setrit.. 🙂 Tak drzim palce, aby ste to tentokrat zvladli az do konca... 🙂

darla
3. feb 2014

@nuklia dakujem, tak sme na tom podobne 😉 (az na ten moj potrat). aky mas termin porodu?

nuklia
3. feb 2014

@darla predbezne mame 18.9, tak uvidime, ci sa nieco este nezmeni...

zvolsiinylogin
6. feb 2014

@darla aj ja mam ciry, je to zle? predtym bol do zlta... 😲

darla
7. feb 2014

@zvolsiinylogin ciry je v pohode, taky by mal byt 😉 ale ani zlty nie je podla mna patologicky. ale nie som odbornik a naozaj si nestudujem uplne vsetko 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre