Strata chuti do jedla v 9 tt

katrinq
22. nov 2019

Ahojte baby, je normalne že vôbec nemám na nič chuť ... Do jedla . Som v 9tt , nemám na nič chuť . Pri 1.tehu som to nemala , to som vždy na niečo chuť, a teraz vôbec nič.

gastanka32
22. nov 2019

@katrinq tak to je len dobre pre teba podla mna, nemusis sa zbytocne prejedat 🙂

diaalex
22. nov 2019

@katrinq mne vtedy pomohol pohárik nealko radlera ... na silu vypité a po pól hodine zaúčinkoval, mohla som jesť 🙂

smejko25
22. nov 2019

Ja som prve mesiace schudla co mi nic normalne nechutilo jest 😁 ale zato čipsy tyčinky či sladke to mi išlo velmi dobre 😁 len normalne jedla som nejak nemohla jest 🙂 a potom sa to upravilo

lenka2710
22. nov 2019

@katrinq ahoj,ja som tiež v 9tt, a tiež sa mi stane len sem tam,že dostanem na niečo chuť, inak musím jesť stále niečo,lebo keď mám prázdny žalúdok,tak mi je strašne zle, ráno hneď musím kusnut aspoň do banána,až môžem fungovať
Pri prvom tehu som mala strašne chute, ale teraz nič

slniecko35
22. nov 2019

Ja som mala strasne nechutenstvo v oboch tehu, hlavne to prve, nakup v potravinach bol hororovy zazitok, ani pozriet som sa na jedlo nemohla, prezivala som na pecive a mandarinkach, jedla som z donutenia, ale vsetko je v poriadku, mam 2 zdrave neposedne deturence 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre