Strata tehotenských príznakov

cicikmicik
29. apr 2016

Ahojte mozno to uz taka tema je neviem..Som po Ketku,3krat som silno krvacala,ale ustali sme to..moj problem je ze mi z nicoho nic vymizli tehotenske priznaky..vajecniky ma boleli ze mi isli odpadnut,teraz nic uz 2den,ziadna bolest prs,nic..predvcerom bolo vsetko este v poriadku,aj na utz male zilo,bilo mu srdiecko ale odvcera nic necitim sa ani tehotna..isla by som aj na pohotovost ale vraj sa utz nemoze robit az tak casto..neviem co mam robit..som dnes na zaciatku 9tyzdna..mozu sa priznaky zo dna na den stratit?alebo to znamena MA?V nemocke ako som lezala s krvacanim tak same potraty som videla,aj u mna priamo na izbe,tak mi z toho sibe..konecne som prestala spinit a krvacat a teraz zas toto:(..poradte ake mate skusenosti s tymto?dakujem

shia
29. apr 2016

@cicikmicik za pokus nic nedas ;) ja som tak zavolala aj doktorom, ku ktorym inak nechodim, resp bola som raz mozno pred X rokmi, len ze som nesvoja, ze moj doktor neberie, ja som odcestovana a neveim ci sa mam bat...cez pusu ti nikto po telefone neda, maximalne natrafis na niekoho neochotneho, horsie sa stat nemoze ;)

cicikmicik
autor
29. apr 2016

@shia volala som do centra,ze moze to byt normalne a aj to moze daco znamenat,takto cez telefon je to tazko..v pondelok tam idem..ale mam do pondelku vydrzat??

lumma
29. apr 2016

@cicikmicik úplne presne si to už nepamätám, ale tiež to mohlo byť tak okolo toho 10tt, viem, že úplne celý prvý trimester to netrvalo... našťastie

bubinko1506
29. apr 2016

ahoj, tiez som po KET a na zaciatku som si presla krvacanim kvoli hematomu, takze uplne chapem, ze mas strach. tehotenske priznaky som raz mala, raz nemala. väcsinou som vracala len tak 1x tyzdenne, inak mi bolo fajn, akurat mi nadalej nechutili niektore potraviny.
priblizne od 9tt som konecne zacala jest aj zeleninu, ktora mi dovtedy strasne smrdela a uz som dokazala aj relativne normalne fungovat.
v 13tt mi priznaky uplne vymizli - akurat mi len rastie brusko a bolia ma prsia, ale to je tak vsetko.
kolegyna bude o par dni rodit a nemala vobec ziadne priznaky - ak by jej nerastlo brusko, tak ani nevie, ze je tehotna. drzim palce, nech je vsetko v poriadku

cicikmicik
autor
29. apr 2016

@bubinko1506 dakujem a blahozelam...🙂...velmi by som chcela aby to bolo v poriadku..ved toto najprv to krvacanie,hematom velky ako svet..pri prepusteny vitalny plod a hematom vstrebany a nataz zo dna na den mi odisli priznaky..hotova som z toho..volala som do centra a povedali mi ze aj to moze byt normalne aj nemusi,no tak vyber si..idem tam v pondelok,len ci dovtedy vydrzim cakat

petulik1991
30. apr 2016

@cicikmicik Nechcem ta strasit, ale napisem moju skusenost. Mala som MA v decembri. 2 dni pred prvym ultrazvukom mi zrazu zmizli priznaky, uolne ma prestali prsia boliet a ked mi doktorka oznamila, ze nemozem byt 6+2tt, ale podla nej len 5+3tt, hned som vedela o co ide. Na druhy den po utz som zacala uz spinit a tyzden na to som prirodzene potratila.

77endyka
30. apr 2016

@cicikmicik pred rokom sme mali MA, po roku som otehotnela..prezivala som nieco podobne, neustale som sa testovala, pozorovala, plakala, ze urcite mu nebije srdiecko. tehu priznaky raz boli, potom zase nie, prsia sa zvacsovali, zmensovali..raz som bola na pohotovosti. teraz sme 18tt. hlavu hore, nemusi to byt hned MA.

shia
3. máj 2016

@cicikmicik no ako ti to dopadlo u Dr, je dufam vsetko v poriadku..?

shia
9. máj 2016

@cicikmicik dopadlo ti nakoniec vsetko OK?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre