Stuhnutý krk v 10 týždni

milka1978
25. apr 2012

Ahojte tehoľky a maminky. Som v 10 týždni tehotenstva a mám strašne stuhnutý krk. Na pravej strane ma dokonca bolí ako pri svalovke. Poraďte mi prosím Vás čím by som si ho mohla rozmasírovať. Používam obyčajnú Alpu no pomôže to len na chvíľku a zase som tak kde predtým. Viem že Ibalgin gél nemôžem používať, tak mi prosím Vás pomôžte. Ďakujem za všetky rady 🙂

pink_lady
25. apr 2012

magnezium, suche teplo, ... nejaky lokalny gel, pripadne aj nejaku tabletku po porade s lekarom mozes ... 😉

lucka1987
25. apr 2012

@milka1978 flector gel uvolnuje svalstvo . pripadne hrejivy krem.. nie palivy . sprevadzalo ma to cele tehu.. a nechcem ta strasit no po porode to bude horsie 😅 prave som dosla od maserky... uz ani neviem ake je to mat nebolavy chrbat 😅

milka1978
autor
25. apr 2012

@lucka1987 tak to je super 😀 až sa tešim na šestonedelie 🙂 ale ďaujem za typ určite vyskúšam 😉

milka1978
autor
25. apr 2012

@pink_lady tú tabletku sa musím opýtať pretože ma začína z krku bolieť aj hlava a niekedy na nevydržanie ☹ ale ďakujem za typ 😉

pink_lady
25. apr 2012

@milka1978 ☹ tak to nezavidim, z takeho krku vie hlava boliet strasne....po porode som mala obdobie ked to bolo mesiac co mesiac...v podstate stale fungujem na myorelaxansoch..si to fakt neviem predstavit mat v tehu... 😔 kludne si daj nejaku tebletku, poviem ti tak, mna v tehu pchali ibalginom, dokonca i infuzkami typu novalgin, nospa, ... drzim palce nech to rychlo prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre