Sú občasné nevoľnosti a nespavosť v prvých týždňoch tehotenstva OK?

kristi40270
16. mar 2020

Ahojte baby, som v 10 týždni. Mávam nevoľnosti.. Ale včera mi napríklad nič nebolo? Je normálne ze občas to ustúpi? Väčšinou aj dobre spím a dnes v noci som vôbec nespala.. A ešte otázka beriete nejaké vitamíny?

dejna26
16. mar 2020

Áno, je to normálne. Tiež som tak mala. Niektoré dni nevoľnosti, niektoré vôbec nič. Po 12tt ustúpili úplne. 😊

linda2766
16. mar 2020

@kristi40270 hocijaká bolesť alebo nevoľnosť obcas ustupi...ano je to normálne...kyselinu listovú napr.

cloe123
16. mar 2020

@kristi40270 ano ja to tiez tak mavam. Teraz som 13tt a nevolnosti nemam kazdy den. 4 dni dozadu vobec nic a dnes zaludok na vode a rano ma napinalo len tak na sucho nad wc🙊 a beriem femibion. 🙂

kristi40270
autor
16. mar 2020

Ďakujem za odpoveď.. No mne býva zas väčšinou večer hrozne zle 🤢

soni111
16. mar 2020

@kristi40270 ahoj som na tom podobne som v 6plus0 dnes a tiež mám hrozne nevoľnosti aj v noci už:(nič nepomáha

kristi40270
autor
16. mar 2020

@soni111 no mne lekár povedal ze keby to bolo moc zle tak mu mam povedať a dá mi cipku a vraj pomáha aj zazvorovi čajík. A ešte mne pomáha keď aspoň trošku zjem niečo málo vždy keď mám prázdny žalúdok je to horšie

soni111
16. mar 2020

@kristi40270 hej dala som si hrianky a dnes to je hrozné....:(blee áno sú čipky torecan

zuzu1994
16. mar 2020

@kristi40270 ahoj ja som 10+2 dnes a vcera som prevracala cely den dnes uz som si dala torecan capik zatial sa drzim vecer si dam zass

mata122
16. mar 2020

Môže ti byť zle už len den, dva, tri potom mesiac dobre a zase sa to môže vrátiť aj na konci.. mali by nevoľnosti ustúpiť po prvom trimestri ale nikto to nezaručí, že to aj tak bude.. ja som v prvom nemala a v druhom a v treťom pri prvej na striedačku aj áno aj nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre