Svrbenie prsníkov v 14 týždni

anicka246
17. mar 2013

Ahojte baby som v 14tt a chcem sa vás spýtať je normálne že ma svrbia prsia? A všimla som si aj že mám na bradavkách také malé akoby koštičky biele, alebo neviem teda ako to nazvať...

kivinka
17. mar 2013

ahoj! podla mna to normalne je, skus si ich natierat. to biele neviem co moze byt, ale myslim si, ze sa ti celkovo menia aj prsia a pripravuju sa na tvorbu mliecka...
ale ak sa ti nieco nebude zdat, spytaj sa urcite v najblizsej poradni

euka210
17. mar 2013

svrbia kvoli hormonom, rastu uz teraz. To biele mi napada len ze uz je to mledzivo, hoci neviem ci uz tak skoro sa tvori. Uz nepametam, hoci ja som to mala davno pred porodom. Skus stlacit dvorec a uvidis ci nieco zacne vytekat. Ak hej, tak je to ono a je to normalne. Len umyvaj a nevytlacaj.

mata95
17. mar 2013

@anicka246 neviem čim to môže byť ale hovori sa,že ked svrbia prsia niekto potebe tuži... 🙂 🙂 🙂

zuzulica
18. mar 2013

@anicka246 Mňa tiež hrozne svrbeli,ja som mastila tehotenským olejom a potom ešte nechtíkovým balzámom zo salusu,našťastie to svrbenie po čase prestalo,to tie hormóny a hlavne to,že prsia rastú. A tiež mám od začiatku a stále na bradavkách také ani nie chrastičky,také ako zrohovatelá koža a po osprchovaní to mám ako keď sa ti koža rozmočí,ale mledzivo to nemám,myslím,že to bude tiež tými hormónmi a ja mám odjakživa veľmi citlivú pokožku na bradavkách, s tým ti neporadím 😒

milota164
29. apr 2016

je to normalne, aj ja som to mavala natierala som si Bepanthenom a pomaal mi nemala som take vysusene bradavky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre