Ťaživé nadýchnutie v 8tt
Ahojte mamičky chela by som vás opýtať ze strašne ťažko sa nádychujem ako som ľahla som mala pocit ako by som mala vodu na hrudníku dá sa to vycítiť alebo vôbec ne kašlem mam 8tt
Ahojte mamičky chela by som vás opýtať ze strašne ťažko sa nádychujem ako som ľahla som mala pocit ako by som mala vodu na hrudníku dá sa to vycítiť alebo vôbec ne kašlem mam 8tt
Aj mne sa tazsie dychalo v tehotenstve... Na zaciatku a potom na konci...v urcitej miere je to normalne sposobuju to hormony a neskor rastuce babetko. Ak by to tazsie nadychovanie sprevadzala bolest na hrudniku pripadne kasel tak treba zajst k dr...