Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ťažké dýchanie v 12. týždni

matikeks
21. mar 2014

som v 12tt prejdem par metrov a dycha sa mi tak tazko ako keby som ubehla maraton. nejsom nijak tlusta zatial mam 54kg 😀 takze vaha v tom rolu mat asi nebude. je to normalne ci ??

dadushe
21. mar 2014

A tlak respektive srdce je v pořádku? Asi bych o tom řekla na poradně gyndaři...jako je sice pravda, že člověk v těhotenství strašně funí, nicméně takhle na začátku to se mi nezdá....určitě se zeptej doktora 🙂 @matikeks

marianax
22. mar 2014

@matikeksna napadlo ci nie si anemicka skus si to dat vysetrit

celasapremenim
22. mar 2014

@matikeks toto iste som mala teraz, v tretom tehotenstve, tlak aj srdce mam v poriadku
musela som vyslovene ubrat otacky 🙂 v 16 tyzdni mi to preslo, jedine kedy sa teraz obcas zadycham je, ked diskutujem pri chodzi...vraj je to jeden z moznych priznakov v prvom trimestri, co som doteraz nevedela, myslela som, ze sa to vyskytuje az v tretom trimestri, ked uz zena taha viac kil so sebou, ako je zvyknuta
telo pumpuje viac krvi, aj hormony zohravaju svoju ulohu, uz si to nepamatam, vysvetlovali to v nejakom peknom filme o tehotenstve, ale zaver je, ze je to normalne ...a tiez som drobnejsia

kiwi82
22. mar 2014

@matikeks ahoj, skús fakt odber krvi na železo, či máš dostatok, či nie si anemická a ešte aj štítna žľaza robí šarapatu, ja mám zníženú funkciu beriem euthyrox, skús si dať aj to vyšetriť. držím palce.

christie12
22. mar 2014

Ja to mam tiez, hned sa zadycham..mam to uz asi 3tt ale zda sa mi, ze to pomaly ustupuje..mam 55kg, moze to byt tym, ze sa ti znasobuje objem krvi v tele a srdce a telo sa prisposobuju 🙂

cikyta
22. mar 2014

@matikeks Netuším, čím to je, no ja som mala v prvom trimestry to iste. No potom to aj hned pekne prešlo 🙂 Som nedokázala kráčať a telefonovať...lapala som po dychu a išla som sa zadusiť ☹ a tiež patrím skôr ku chudším 😉

avlv
24. mar 2014

Presne som si dnes vsimla ze kusok prejdem a dychcim ako slon a to som sla dost pomaly.A to som dnes 12t.
Este ani nemam poriadne brusko a uz fucim.
Snad to tiez prejde.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli