Tehotenstvo a sny o krvácaní

4. jan 2020

Ahojte dievčatá, prosím vás, som na konci 12tt tehu, pred týmto tehu som potratila v7 tt, začala som krvácať a samé to odišlo,toto tehu tiež začalo krvácaním, ale dr mi stihol nasadiť utrogestan a magnézium, udržali sme to. Zatiaľ je všetko ok, v stredu mi už zrušil aj lieky a ja sa stále bojím či nezačneme krvácať. Stale mám sny že som si našla krv na nohavickach🤦 prejde to niekedy??? 😭😄🤦

deti95060810
4. jan 2020

ale áno...ešte troška vydrž a už to bude lepšie....ja som krvácala až do 5 mesiaca.

deti95060810
4. jan 2020

magnézium si ešte môžeš dať - to ťa len ukľudní a neuškodí....

autor
4. jan 2020

@deti95060810 ďakujem pekne za odpoveď. A brala so aj lieky? Mne už vysadil, tak ten strach je väčší 🤦kým som ich brala som bola ok

autor
4. jan 2020

@deti95060810 magnézium si dávam ešte 2x denne

deti95060810
4. jan 2020

myslím že áno...bolo to už dávnejšie. Odvtedy som mala už aj ďalšie tehotenstvá tak sa až tak nepamätám. Držím palce.

daniela2227
4. jan 2020

Ja nechcem byť za zlú.. a už vôbec ti to neprajem..Ale mne sa v poslednom tehu 3x snívalo.. že som krvacala..A aj som v 12tt potratila

h_petra
4. jan 2020

Aj mne sa taketo sny zo zaciatku snivali.
Je to len podvedomy strach, nic ine, ziadna predpoved, neboj sa 🙂 drzim palce nech tehotenstve prebieha dobre.

elanor
4. jan 2020

myslim, ze je to len tvoje ustrachane podvedomie, ktore sa o babatko velmi boji a potom to takto mozog spracovava v spanku do hororoveho sna.
Ja ta velmi chapem, ze sa bojis, aj preco a aj preco sa ti to sniva. Nemyslim, ze je to predzvest niecoho, nie, je to len tvoje vnutorne napatie a strach.
Skus sa nejako vnutorne ukludnit, naladit pozitivne. Verim, zeto pomoze. Nemysli na zle, snaz sa tehu uzivat.
Zelam ti, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

dorotik
4. jan 2020

Tym snom neprikladaj vahu. Su odrazom tvojho strachu. Hore babe sa snivalo a bolo zle, aj mne sa snivalo a bolo dobre. Daj sa do kludu, urobila si vsetko, co si mohla a teraz uz je to na tele a babatku.

nini1010
4. jan 2020

Nie neprejde ta strach.Budes sa bat cele tehotenstvo a aj ked sa babatko narodi.to uz je osud nas mamin,ktore o svoje deti prisli.Neda sa s tym nic robit.Ja ked som mala sny o krvacani oba razy som potratila.Jedine co mozes robit je vedome vyhanat strach a negativne myslienky a nasilu ich nahradzat pozitivnymi.Ked som toto spravila neukludnila som sa na 100%,ale babatko som donosila.

lenkasgt
4. jan 2020

Nam sa podarilo mimco na prvy krat a paradoxne som prave z toho bola najviac v strese ze to nemoze byt predsa tak dokonale....tiez som mavala sny o krvacani asi kazdu noc niekedy aj ze som bola.u doktora a nebilo srdiecko, bala som sa chodit na wc a pozriet na toaletak atd a to teda podotykam nemala som ziadnu zlu skusenost predtym.... Rady ako snaz sa mysliet pozitivne mne nepomohli 🙂 ale prestalo to...termin mam teraz v januari a strach mam stale asi kazdy den ale ovela mensi ako na zaciatku 🙂 cize tieto velmi intenzivne pocity strachu prejdu niekedy ked zacnes citit pohyby...len vydrzat a hovorit si ze to nemozes ovplyvnit ani pozitivne ani negativne..lebo len zo zlych myslienok nepotratis urcite 😉

autor
4. jan 2020

@deti95060810
@daniela2227
@h_petra
@elanor
@dorotik
@nini1010
@lenkasgt ďakujem vám veľmi pekne všetkým 😘

mamka15
29. mar 2020

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti , zo snom ze som mala na toaletnom papieri ruzovu krv..snazime sa o babo.Mam aj zive desne sny niekedy aj 3 za noc mala niektora podobny sen ak ano co znamenal?dakujem

danielkadandy
8. apr 2020

@h_petra a babatko sa narodilo? Vsetko v poriadku?

thoughtfulweirdo
8. apr 2020

Mne sa za tehotenstvo často snívali sny, že som potratila a to som ani nemala rizikové. To je len pracujúce podvedomie 🙂

h_petra
8. apr 2020

@danielkadandy dokonca dve babatka sa narodili a vsetko je v poriadku 🙂

danielkadandy
8. apr 2020

@h_petra to je krasne blahozelam 🙂

h_petra
8. apr 2020

@danielkadandy dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre