Tehotenstvo, bolesti a krvácanie

misulienka150
8. feb 2018

Ahojte..posledny menzes som mala 17.12.2017..test vysiel dve ciarky,pridane foto...u dr som bola a nic nevidiet,aj som krvacala bola som 4 dni v nemocnici,hcg mam 537..o tyzden idem zas na krv..predvcerom ma pustili s nemocnice tesila,som sa ze mi je ok a od vcera mam nafuknute brucho hrozny pocit az trochu krce co by mi pomohlo nato prosim?? A co si myslite bude babo?

pininka
8. feb 2018

Hlavne sa nestresuj a oddychuj co najviac, vyloh hore nohy a ver ze vsetko bude ok.

terez01
8. feb 2018

Magnézium tabletky,iba to je voľnopredajné a užíva sa aj neskôr v tehotenstve

terez01
8. feb 2018

Na utz niečo videli?

misulienka150
autor
8. feb 2018

@terez01 nie praveze este nic nevideli.len hcg stupa.o tyzden idem zas na krv snad to zas stupne a uz potom aj nieco uvidi..som zufala bojim sa najhorsieho

terez01
8. feb 2018

@misulienka150 hlavne kľud,aj psychika robí svoje. Nech ti kúpia magnézium,vylož nohy a žiadna fyzická námaha.Nafuknute brucho je normálne na začiatku tehotenstva,aj pocit,že máš dostať menštruáciu.Maternica sa zväčšuje a prekrvuje.Ja som na začiatku tehotenstva krvácala a to 1x aj prúdom.Nakoniec z toho bola nízko nasadená placenta,kt.sa neskôr vytiahla.Pracovala som do 36tt,lebo potom už som nemala problémy. 1.tehotenstvo skončilo zamlcanym potratom ,prišlo sa na to asi v 11tt a vôbec som to netušila,nič ma nebolelo.takze kľud,ak by si začala špiniť,tak choď na pohotovosť,inak nerieš a proti kŕčom si daj to mg.Viac neovplyvnis.

misulienka150
autor
8. feb 2018

@terez01 Dakujem velmi pekne snazim sa byt kludna a verim ze bude vsetko ok

terez01
8. feb 2018

Mne nikdy doktor nevyšetroval hcg.Je to bývalý primár a vraj to ženy zbytočne stresuje.Co je podľa mňa pravda.Žijem v ČR a tu to ani kamoskam nebrali.. dôležité je,aby v 8tt bolo vidieť srdiečko . V ktorom tt ti robili utz?

terez01
8. feb 2018

Mysli pozitívne. Budem držať palce aby to dobre dopadlo.Hlavne necitaj fóra o potratoch ,hcg a podobne. Potom daj vedieť ako to dopadlo.

misulienka150
autor
13. feb 2018

Hcg kleslo ach jaj..zo 537 na 309

terez01
13. feb 2018

To ma mrzí 😞.Utz ti už asi nerobili..

misulienka150
autor
13. feb 2018

@terez01 sono robili nic nevideli a o tyzden zas na krv ach

terez01
14. feb 2018

A doktor sa k tomu ako vyjadril?

misulienka150
autor
20. feb 2018

Tak hcg uz je iba 99.cistim sa furt krvacam ach jaj..snad sa to druhy krat podari,,piatok idem svojej gynek.musim sa popytat kedy budeme moct zas skusat

terez01
20. feb 2018

@misulienka150 pokiaľ si nemala kyretaz,tak hneď po skončení krvácania. Mrzí ma to, druhý krát to výjde,neboj.

misulienka150
autor
25. apr 2018

Babyy neuveritelne,som opet tehotnaa,,7tt uz sme videli s dr akciu srdiecka 😍 rychlo sa nam zadarilo som az v soku ale stastnaa

zania
25. apr 2018

@misulienka150 nam sa tiez podarilo mesiac po kyrete a v lete uz bude mat zazrak 2 roky. Drzim palce ❤

terez01
26. apr 2018

@misulienka150 gratulujem a držím palce! Určite to tentokrát dobre dopadne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre