Tehotná a zafajčené prostredie

kristin16
24. nov 2018

Čaute kočky, mám výčitky svedomia. Zistila som v 7tt, že som tehotná. Pri uhniezdovani som krvácala, tak som si myslela, že mám normálne menštruáciu a minuly týždeň som bola s kamoškami vo veľmi zafajcenom priestore cca 3 hodiny. Teraz sa cítim hrozne. Nemôže to nejak ovplyvniť vývoj bábätka? Nemohla som mu uškodiť? Nepijem, nefajcim a ani sa nezdrzujem pri fajčiaroch, bola to náhoda. Ale teda dosť ma to mrzí.

evittam
24. nov 2018

@kristin16 Neboj, viac mu môže uskodit tvoj stres. Xy zien ani len netusilo, netuší ze su v 7.tt tehotne. Piju,zuruju a maju zdrave deti.😉

kristin16
autor
24. nov 2018

@evittam ďakujem za tvoju odpoveď, však aj ja som to najprv takto brala, len ptm som začala mať výčitky. Musím sa fakt ukľudniť 🤦 Ďakujem moc 🙏

nika12323
24. nov 2018

Ahoj ja som robila v bare kde sa fajčilo, k tomu som tam robila ešte aj nočné a ani som len netušila že som v 8 týždni 🙂

asia83
24. nov 2018

@kristin16 Určite sa v tehotenstve treba vyhýbať zafajčenému prostrediu, cigaretám všeobecne. Lenže keď ste vtedy nevedeli, že ste tehotná, tak čo si vyčítate? Snažte sa uvažovať logicky. Určite to zárodku neprospelo, ale takáto jednorázová záležitosť ani neublížila.

pininka
24. nov 2018

Moja spolužiačka netušila že je tehotná a bola na záťahu kde vypila len ona asi 4 litre vina, z auta doslova vypadla. A babu nič nebolo. Myslím že oproti tomu je tvoje zafajcene prostredie úplná malina. Neboj

kristin16
autor
24. nov 2018

@nika12323
@asia83
@pininka ďakujem vám baby, upokojili ste ma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre