Test na určenie pohlavia - Woman secret

ttamia30
24. mar 2021

Ahojte chcem sa spýtať má niekto skúsenosť s testom na určenie pohlavia ? Presne (Woman secret - girl or boy)
Ukazuje správne ?

martinaju
24. mar 2021

@ttamia30 kamoške ukázal správne

ngl
24. mar 2021

@ttamia30 ani mne ani kamoške neukázal dobre

melania12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinaju
24. mar 2021

@melania12345 ale ona sa nepytala či by si to niekto spravil, ona sa pýtala či ukazuje spravne alebo nie. A to že chce niekto vedieť pohlavie neznamená, že sa bude tešiť z akéhokoľvek pohlavia a hlavne z toho, že bábätko bude zdravé.

melania12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeliz59
24. mar 2021

Mne neukazal dobre tento test....a neukázalo mi dobre ani lacnejšia alternatíva sóda test 😅

martinaju
24. mar 2021

Neviem na akom základe je ten test ale keď si dáš zistiť len pohlavie z krvi nie je to o tolko drahsie ako tento test. A vyššie som chcela napísať že to že chce vedieť pohlavie neznamená, že sa nebude tešiť z akéhokoľvek pohlavia. Každá budúca mamička sa teší nech to je čokoľvek ale zvedavosť je veľká

misulienkamisa
24. mar 2021

Sestre neukázal dobre, kamoške áno. Ale myslím, že sú to vyhodené peniaze

cookie29
24. mar 2021

Kedze mas az 1 sancu z dvoch, tak vzdy sa najdu ludia, cca polovica, ktori Ti povedia, ze im ukazal spravne 🙂

maximilie
24. mar 2021

@ttamia30 mne ukazaL spravne

petamich
24. mar 2021

@cookie29 ved toto 🙂 rovnako ako s tou sodou, cinskym horoskopom, ...tak 50/50

darinsalvag
24. mar 2021

My sme určovali pohlavie podľa čínskeho kalendára? Neviem presne sko sa to vola a správne vyšiel 😂 aj všetkým naokolo 😂😂 pre tu srandu skús 🙂 ale áno najlepšie vyjde určenie pohlavia z krvi, my sme si dali v rámci trisomy určiť 😁

petamich
24. mar 2021

@darinsalvag a mne nie a trom kamoskam co teraz porodili tiez nie 🙂 vravim 50/50 🤪 ale pre tu srandu som si tiez ten cinsky pozrela ale teda Klara to nebude

pallovas
24. mar 2021

Vyhodené peniaze 😊

darinsalvag
25. mar 2021

@petamich nezabudni že tam davas vek o rok viac ako máš. Lebo podľa čínskeho kalendára máš rok keď sa narodíš 🙂

zanetakovacsova
25. mar 2021

@ttamia30 nehnevajte sa ale je to zbytočné. Ten test ukáže náhodne. Tiež som nad ním rozmýšľala ale čítala som recenzie a skúsenosti a ten ten je iba čisto náhodný niekomu trafil niekomu nie