Ahoj baby chcem sa spýtať či vidíte aj vy druhu čiarku tam je slabá ružová v limite sa tam objavila mám týždeň pred ms . Len neplánovali sme bábo . Kedy si mám spraviť test ďalší
@zoja31 fu duch bol asiii bud pepino alebo z wishu tie testy co su.. 😊 Ale ty máš peknú ruzovu a viditeľnu ciarku. Čiže tam nieje čo riešiť. Rastie v Tebe nový človiečik 🤰
@tinka0000 a toho ducha si mala na mamateste ?