• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tupá bolesť v maternici v 1. trimestri. Rozťahuje sa mi maternica?

10. októbra 2008 
Ahojte,
chcem sa spytat, mate niekto skusenosti s bolestou maternice v prvom trimestri. Mna dnes v noci ako keby pichali do maternice, velmi som sa zlakla, moze to byt stale uhniezdovanie, som 11tt.
Predtym som to pocitovala ako take 2-3 pichy ale tuto noc to bolo akesi dlhe. Hovori sa ze ked v podbrusku pobolieva moze sa maternica roztahovat ale co su tieto pichania?
Budem vdacna za kazdu odpoved. :slight_smile:
10. okt 2008 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasom, aj ja som :grinning: mavala v prvom trimestri podobne bolesti. dokonca ma tak vylakali, ze som hned startovala na pohotovost. samozrejme si ma tam nechali, a kedze bol vikend, pustili ma az v pondelok. tiez sa jednalo len o roztahovanie maternice. v 10 tyzdni som bola. neboj nic :wink: ak by sa pridruzili aj ine priznaky, chod k lekarovi. pre pokoj na dusi :slight_smile: nech ste zdravucki :slight_smile: :astonished: :wink:
10. okt 2008 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Jeej dakujem, ja si nemyslim tiez ze by to malo byt vazne lebo inak ma neboli nic a bola som pred par dnami u lekara a vsetko bolo ok, len su to take bolesti cudne. :unamused: Ale asi tiez zbehnem na pohotovost ak to neprejde.
10. okt 2008 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viem presne ake-nedaju sa opisat a nikdy predtym si podobne nezazila...neboj, vsetko je ok :slight_smile: ak mozes, nahod kludovy rezim a oddychuj :slight_smile:
10. okt 2008 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: no mas pravdu akokeby ma niekto pichal do maternice zospodu, asi v robotky pojdem rovno do postele pre istotu. :unamused:
A keby ti tieto pocity skoncili?
10. okt 2008 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by bolo najlepsie :slight_smile: oddych ti len prospeje :slight_smile: kedy skoncili? v podstate ma sprevadzali celym prvym trimestrom, no nastastie boli len obcasne :slight_smile:
10. okt 2008 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasom, ja som to mala tiež, pri prvom som letela tiež na pohotovosť, lebo mama a sestra ma vyplašili, bolo to v 9tt a dr. povedala, že to sa rozťahuje maternica a teraz pri druhom to mávam tiež, teda už moc nie, ale mala som, len už som vedela o čo ide. Tak držím palce, mňa to niekedy dosť bolelo a bola som vyplašená a plaším sa za každú maličkosť aj teraz. Neboj, všetko je ok.
10. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
Jej dakujem tak uz som uplne kludna ze je to asi normalne :dizzy_face: :dizzy_face: ja som letela na pohotovost ked som mala slabo ruzovy vytok na toaletaku v noci a potom uz nikdy ani naznak ale i tak som sa straaasne bala a vsetko bolo uplne v poriadku o par dni som isla na 1 poradnu a vsetko bolo v poriadku a to som bola u lekara pred 2 dnami :sunglasses: tak sa nechcem za vsetko plasit a behat ked to prestane chvilkami, ale i tak som tiez vyplasena zo vsetkeho, babo sa nam skoro 3 roky nedarilo tak sa trochu bojim :confused: mna sem tam boli brucho ako ked mam dostat ale to som tiez citala ze je to normalne. A Dr. nic nezistil, vsetko je OK. Tak dufam ze dobojujeme do uspesneho konca. Drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2008 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je normálne ,že sa bojíš, nám sa bábence podarili super a aj tak sa bojím každého pichnutia.
Predvčerom ma boleli kríže tak ako nikdy a celú noc som poriadne nespala, myslela som na to najhoršie, pretože pri prvom mi tak začal pôrod v 33tt a odvtedy mám pocit, akoby som ani tehotná nebola, až na vykúkajúce brušeno. A tiež som myslela, že poletím k dr., lebo som mala stále čudný pocit a ten pocit aj mám, ale všetko je už ok a snáď je aj bábenko v poriadku. Dr. idem ale až koncom meisaca, ale zas keby sa niečo dialo, tak sa to ukáže asi aj iným spôsobom, teda dúfam....
10. okt 2008 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok