Tvrdé bruško po celý deň.

17. apr 2020

Ahojte tvrdne mi brucho vraj je to normálne lenže mne v poslednej dobe tvrdne cely deň.. Dnes od rána ho mám stvrdnute a včera celý deň tak ozaj neviem co stým už

bibg
17. apr 2020

Ahoj, daj si magnezium to pomôže. Mne tvrdne stále a už som v 15 tt. beriem 3x denne magnezko. Na najbližšej poradni to spomeň dr. 🙂

autor
17. apr 2020

Okey skusim no už som mu to aj spomenula tak mi povedal ze mi rastie maternica že je to normálne ale teraz už to mám veľmi často tak sa mi to nezdá a to som v 15 tt.. Vo štvrtok mam ísť k lekárovi tak neviem ci ísť už kvôli tomu v pondelok alebo normálne počkať

bibg
17. apr 2020

Skus si dat magnezium najskor. Mne najlepsie zabral Magnerot. A pokial by si mala stale pocit ze tvrdne tak urcite k dr skor. Ja som predchadzajuce tehotenstvo mala tvrde stale, neskor v 20 tt som sa kvoli tomu zacala otvarat a hrozil mi predcasny porod. Ked tvrdne moc vyloz si nohy hore na gauci alebo si ich podopri vankusmi aby si ich mala vyssie ako brucho 🙂 mne pomahalo to 🙂 vdaka tomu som svojho prveho syna donosila do terminu 🙂

autor
17. apr 2020

To ozaj? Tak snáď pomôže to magnezko.. A nevadí ze mam nízky tlak no nič v pondelok k lekárovi a nech to rieši radšej čím skôr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre