Užili ste Flector v prvých týždňoch tehotenstva?

rejmonz
12. júl 2019

Ahojte,
chcem sa spytat, ci tu nenajdem mamicky, ktore nevedeli ze su tehotne a uzili diklofenakum v prvych tyzdnoch, boli deti i tehotenstvo ok?
V letaku sa pise ze je kontraindikovany v 3.trimestri a pokusy studie robili len u gravid. zvierat...
Totiz ja som dnes tak 8tt a nevedela som ze sme v ocakavani a kedze mavam zachvaty migren z kt. zvraciam, ak neutlmim liecivom, vypila som doteraz cca 2 prasky flectoru (delene na pol.davky cize 4x uzite)... dalej s nim uz pokracovat urcite nechcem ale trpnem ci bude malinke ok :(dakujem

limetka69
13. júl 2019

@rejmonz tak uz to neovplyvnis, ale neboj sa, nic nebude, panbozko to zariadil, inak by boli same debilne deti po svete. ja ked som otehotnela, malovala som cokel a fetovala pri tom jeden den aceton, pila a fajcila, tiez som mala strach, ale maly je ok, nie som biolog, ale prve tyzdne plod vyzivuje dam seba, zltym telieskom ci ako, cize co pozijes ty by sa k plodu nemalo dostat, ale samozrejme sa na to nespoliehaj a uz si davaj pozor 🙂, netrap sa zbyrocne, vsetko bude v poriadku. 😊 a aj nejake lieky od bolesti hlavy som urcite uzila.

lucia147852
13. júl 2019

Treba byť pozitívny. Tiež som brala lieky ktoré sa v tého nemôžu na začiatku. Kým som nevedela. A Dr v tom žiaden problém nevidela. Dokonca som sa voltarenom natierala. Mala je zdravá 😊

nikolago
1. apr 2021

@rejmonz dobry vecer, mozem sa spytat, ci bolo s babom vsetko v poriadku? Lebo mne sa stalo to iste.

rejmonz
autor
3. apr 2021

@nikolago Ano vsetko bolo/je ok, mame rocnu dceru zive striebro 🙂 do konca tehotenstva som inak este parkrat uzila pol sacku flectoru ked uz to bolo ozaj na nevydrzanie zvracanie, vsetko dopadlo v poriadku🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre