Užívala ste Suprax 200 mg v 6. týždni?

kulumulu123
3. máj 2019

Ahojte dievcata, brala ste niektora suprax 200mg v tehu? Mne ho dnes dala Dr hovorila som jej as som 6tt tak mi povedala ze sa mam rozhodnut Sama na zaklade toho ako sa citim. V pribalovom letaku pisu ze SA moze uzivat v prvom trimestri iba ak su na to zvlast zavazne dovody. Nalez mam haemophilius influenzae masivne, co ma dost desi. Neviem co robit a Dr toto rozhodnutie nechala na mna s tym ze mi nevysvetlila rizika ani v pripade neuzivania alebo uzivania danych liekov. Co s tym???

lulu19
3. máj 2019

Chod ku gyn.a porad sa s nim

sapetka
3. máj 2019

@kulumulu123 heamopfilus nie je taka katastrofa a kde ho mate v nose?skuste targesin kvapky vytiera nos

kulumulu123
autor
3. máj 2019

@sapetka mam v nose AJ na mandliach

sapetka
3. máj 2019

@kulumulu123 najlepsie urobite alo vam uz tu radila ked si zavolate gyn a jej sa spytate

sapetka
3. máj 2019

@kulumulu123 pre istotu ten prvy trimester je vzdy rizikovy tak predsa nech ste kludna

kulumulu123
autor
3. máj 2019

@sapetka lenze moja lekarka me tam az v pondelok.... Tak teraz ozaj neviem...

sapetka
3. máj 2019

@kulumulu123 hm tak skus na pohotovost?pozri ak pisu ze sa moze uzivat ak su na to zavazne dovody ako si napisala,. No tazko ti radit ja by som skusila este na pohotovost zavolat

kulumulu123
autor
3. máj 2019

@sapetka dobry napad skusim dakujem

ikonica
3. máj 2019

Suprax som brala na mocove cesty a hovorila som dr. ze je mozne ze som tehu... Povedala, ze tieto by nemali uskodit... Ale volaj gyn pre istotu...

gabulienka623
3. máj 2019

Ja som brala suprax v 10tt a potom okolo 30tt. Vždy na začínajúci zápal priedušiek. Obvodný lekár a 2 gynekológovia mi potvrdili, že užívať môžem, že zápal je pre dieťa nebezpečnejší ako ATB. Neviem aký závažný nález to máte vy, ale každopádne nám suprax nijako neuškodil.

kulikula11
3. máj 2019

@kulumulu123 no, si len v 6tt. Ja osobne,pokial nemas teploty a silné priznaky ochorenia by som cakala...Aj ked ti povedia lekari, nikdy nemas istotu

kulumulu123
autor
3. máj 2019

@kulikula11 praveze teplotu 37,4 v tehu asi normalna, kym prisli vysledky z labaku cca 4dni ta najhorsia bolest hrdla presla Este trocha citim pri prehltani a Dr mi povie ze mam robit co uznam za vhodne 😱😱😱😱 obavam sa rizika prenosu bakterie na plod Vs riziko antibiotik....

zuzi0911
22. máj 2019

Infekcia, zápal je horší ako lieky. Ja by som ich užívala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre