Užívali ste Duomox 1000 v prvom trimestri?
Mám otázku. mám boreliozu, ale o to teraz nejde.. máte skusenosť s liekom Duomx v prvom trimstri ???? aký to má vplyv na vyvin.? lieky mám brať tri týždne , ešt mi 8 dni ostava
Mám otázku. mám boreliozu, ale o to teraz nejde.. máte skusenosť s liekom Duomx v prvom trimstri ???? aký to má vplyv na vyvin.? lieky mám brať tri týždne , ešt mi 8 dni ostava
skus pozriet tieto dve temy
https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/duomox-a-jeho-uzivanie-pocas-tehotenstva/
https://www.modrykonik.sk/forum/mohu-to-v-tehot...