V 5tt necítim príznaky.

alexond
28. dec 2019

Ahojte, som v 5tt a necítim, ze by prsia boleli tak ako napr. 4tt. Je to normalne? Alebo to znamena nieco zlé?

s1m.one
28. dec 2019

ahoj, tie prsniky mozes raz citit a raz necitit, napriklad mas dlhsie podprsenku, potom das dole, pobolieva viac, ako ked mas cely den dolu..este to nemusi nic znamenat, pozitivne mysli 🙂 drzim palce 🙂

janulkamagyarova
28. dec 2019

Mna kazdy den pobolievaju prsia som 6 tyzdny

nevludna
28. dec 2019

Je to ok, neboj

vierkainka
28. dec 2019

Ja to mam tiež tak, občas bolo občas nie.. No oveľa menej ako na úplnom začiatku.. Som 7+3

saskia_98
28. dec 2019

Mna napr. Vobec prsia neboleli, cize neboj, budes oka 🙂

evittam
28. dec 2019

@alexond Niektoré zeny ani nevedia v 4. ci 5.tt ze su tehotné. Ja som nemala vôbec žiadne príznaky a dokonca zijem a dokonca mam dve zdravé deti. Takže klud a užívat si bezproblémové tehotenstvo.

natalindaaaaa
28. dec 2019

Zajtra začínam 11tt a okrem zvracania, nemam žiadne priznaky

nikky17
28. dec 2019

Ja som do 10 týždňa nemala žiadne príznaky v 11tt som začala vracať a v 12 tt to všetko prestalo 😉 jedine co ma drží sú závrate 🤦‍♀️ bud rada ze nemáš žiadne príznaky.... Niektoré majú všetky a ver ze by sa s tebou radi vymenili

kittyna5
29. dec 2019

Ja som v 6tt a vôbec nič žiadne príznaky, jediné čo mám je že som stále hladná, ale inak nič ma nebolí, nevraciam, žiadne tehotenské príznaky

evuska135
29. dec 2019

Mna pri potrate boleli hrozne prsia a to som si myslela ze vsetko je ok, ale casom splasli a bolo zle, teraz zase dalsie tehu a mam ich len trocha napate no zase je mi dost zle, vsetko mi smrdi 🙈 som 5tt 2

pimar
2. jan 2020

@alexond ahoj,ja som teraz v 4tt.este vcera ma prsia riadne boleli a mala som ich napate(trvalo to cely mesiac) a dnes vobec nic:(

floretine
2. jan 2020

Buď rada, ja už som v 5tt vracala a odvtedy bola ďalších 10 týždňoch na liekoch a infúziách. Dosť som závidela ženám, ktoré v tomto čase ani nevedeli, že sú v tom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre