V 6 týždni bolo vidieť iba plodový vačok

pepepepa
22. jan 2013

Ahojte baby, prosim Vás podľa vás keď som v 6tt je možné, že mi nebolo vidieť plod, iba ten vačok, ja sa strašne bojím ☹

adka12
22. jan 2013

@pepepepa jasom bola 5tt+3 a tiež bolo vidieť len vačok 😉

lavyrle
22. jan 2013

@pepepepa ja som tiez v 6tt a u doktora som este nebola. Tiez mam z toho stres, ale kludne moze byt, ze este vidiet len vacok 😉 a hcg mas kolko?

pepepepa
autor
22. jan 2013

hcg som mala 1660

xlucia
22. jan 2013

@pepepepa ale ved to je v poriadku. nevies presne den a hodinu kedy si ostala tehu. niektorym je akciu srdieka vidiet v 6 tt mne bolo az po 9 tt. hlavne klud, tvoje telo ide svojim tempom, o dva tyzdne uz budes vidiet aj babo

piacere
22. jan 2013

@pepepepa každý plodík je iný a ukáže sa, keď sa mu zachce 😅 Pri prvom synovi som už v 6tt+2 mala srdiečko a na ultrazvuku veľkého "arašida" 😀 Teraz som bola naposledy na kontrole v 6tt+0, srdiečko nikde, dokonca som mala pocit, že aj ten plodový vak je prázdny, ale nakoniec sa mi tam niečo zazdalo... ale či? Lekár totiž iba skonštatoval, že je ešte veľmi skoro na to, aby sme hľadali ručičky, nožičky, srdiečko 😉

Hlavu hore, bábo sa len skrýva, na budúcej kontrole ti už zamáva 😉 😀

A dôležité je aj to, aký kvalitný má lekár ultrazvuk a oči 😉

e_s_p_r_i_t
22. jan 2013

Aj ja som bola v 6 týždni na kontrole a tiež bolo vidieť iba ten vačok, nič viac, dalšiu mám na budúci týžden ale treba myslieť pozitívne 😎

jokas
22. jan 2013

Ahoj, ja som tiež bola v 6tom a videli sme len vak a ked som bola včera, bolo krásne vidieť telíčko. Tiež som tŕpla tých 5 týždňov a všetko je v poriadku 🙂🙂🙂 toto uvidíš o pár týždňov 🙂🙂🙂

pepepepa
autor
22. jan 2013

baby, dúfam, že to uvidím, lebo ja sa veľmi teším na bábo, dúfam, že sa nič nestane, lebo ja čítam všeličo na internete, a potom keď nájdem niečo zlé už stresujem ☹

daniela7481
22. jan 2013

@pepepepa ja som mala v 5+3 HCG až 11 700, nebolo vidieť srdiečko ešte to sa ukazalo až v v 5+6 takže som bola 3 dni v nemocnici v strese, ale upokojovali ma že mam vysoke HCG tak je to ok.... a aj bolo

monika291
23. jan 2013

@pepepepa hlavne žiadne negatívne članky nečitaj zbytočne sa nestresuj ani svoje babatko v brušku 🙂 Neboj podrastie a zachvilku ho pekne uvidiš na uzv 🙂 A budeš šťastná ja som sa od radosti rozplakala 🙂 😵

denisafono
23. jan 2013

@pepepepa to je uplne normalne

jazycnica
30. jan 2013

Presne to iste prezivam ja od pondelka tohto tyzdna. Bolo vidno len vacok (12mm) bez plodu ☹ . Cely pondelok som stravila na nete hladanim roznych informacii o kyretazi ☹. 8.2. idem opat na sono...ale kto to ma dovtedy vydrzat?

extrem000
2. feb 2013

@jazycnica a v kolkom si týždni, ked máš vačok 12 mm?

icer
4. feb 2013

Ahojtenaj ja som dnes 6tt +0 a mala.som len daky vacok 6,6 mm a plod nebol ale hlavne ze je tam kde ma byt a o tyzden sa dufam ukaze... Mala som isto posunutu ovulku na 19 - 20 dc takze nestresujem lebo u mna je aj ten vacok zazrak ! Dve laparky.. Cysta vajcovod helios.... Hormony... Tento mesiac vraj nezabrali a opa....

extrem000
5. feb 2013

@icer icer, tak daj vediet, ako si dopadla, držím ti palceeeeeeeee!

reni1512
5. feb 2013

nebooj 🙂 a zalezi aj od ultrazvuku lekara a tiez od tvojej ovulacky 🙂 urcite vykukne 🙂

katka1981
5. feb 2013

ano, ja som bola na prvej poradni, ked som bola 5tt+2 a bolo vidno len plodovy vacok. a ake som mala HCG netusim, stacilo, ze mi potvrdili tehotenstvo 🙂

icer
5. feb 2013

@extrem000 citim sa poriadne tehotne haha... Ja verim ze bude super a bublinka sa ukaze inak to ani byt nemoze... A na valentina by som rads potesila mojho muzicka ... Este som mu nic nepovedala vsetko tajim ( ak by nastalo sklamanie nech je iba moje) ale je to tam kde to ma byt to je hlavne

extrem000
5. feb 2013

@icer tak to ozaj bude nádherný darček, môj o tom vie, ale ved uvidíme presne na budúci týžden ako sme pokročili, dávaš mi optimizmus a pozitívne myslenie, lebo som v podobnej situácii ako ty, takže držíme si palceeeeeeeee!!!!

patka_1
7. feb 2013

Baby je mozne aby gestacny vak narastol zo dna na den zo 7mm na 11mm? nenarastol nejak moc? v Utorok este nebolo vidno ani zltkovy vacok a v Stredu uz hej, je to teda asi na dobrej ceste, ci? podla UZV som dnes 4tt+6

icer
11. feb 2013

@extrem000 ahoj no poviem mu to asi na valentína, najskôr bol plán na narodky ale tie sú v marci do vtedy to nevydržím.... už začínajú príznaky, ráno mi býva kadejako od žalúdka, niekedy aj cez den to nie je boh vie čo, víkend som doslova prespala, zahrala som to na prichádzajúcu chrípku... ale dlho to takto nepojde... uvidíme, bola som včera na sono, vak podrástol z 6,6 mm na 15,5 mm, mimi z 1,2 mm na 3,6 mm myslím, ale stále nie je vidno akciu srdiečka, dnes by som mala byť 7tt, ale tým že som mala ovulku isto iste posunutú, tak rátam akoby som len dnes 6 zacala

icer
11. feb 2013

@jokas ahoj smiem sa spýtať, kedy ti objavili srdiečko?

jokas
11. feb 2013

@icer mne už objavili malého človiečika🙂🙂🙂vid vyššie, bola som 11+0 a od toho 6týždňa som si veru sakra počkala🙂)

icer
12. feb 2013

ahoj, no videla som sono práve to, že kedy ti ho prvý krát bolo vidno, mám kamošku lekárku, a tá mi stále tak hovorí až sa neteším a tak, tak som s toho trochu taká zmetená... som 7 cca
bola som tam 6+6tt a plodik podrástol, vak sa viac ako zdvojnásobil, aj plodík, ale má 3,7 mm ale akciu nebolo vidno stále, len ja osm mala posunutú ovulku tak ja to berem tak, ako by som bola 5+6 tt

icer
12. feb 2013

@jokas ahoj, no videla som sono práve to, že kedy ti ho prvý krát bolo vidno, mám kamošku lekárku, a tá mi stále tak hovorí až sa neteším a tak, tak som s toho trochu taká zmetená... som 7 cca
bola som tam 6+6tt a plodik podrástol, vak sa viac ako zdvojnásobil, aj plodík, ale má 3,7 mm ale akciu nebolo vidno stále, len ja osm mala posunutú ovulku tak ja to berem tak, ako by som bola 5+6 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre