V ktorom týždni dostanem tehotenskú knižku?

9. mar 2021

V ktorom týždni ste šli prvý krát na prehliadku a kedy ste dostali tehotenskú knižku ? 🙂 som 7tt, tak či je to skoro ísť ku gyn. Ďakujem 🙂

karhu
9. mar 2021

knizka sa dava po/v 12tt, na prehliadu mozes ist skor

martinaju
9. mar 2021

Ja som bola u doktora v 7, v 9tt a knizku som dostala az v 12tt na prvej poradni. Každý lekár dáva inak.
Niektorí dajú hneď čo som čítala ale väčšina v alebo po 12tt

monro
9. mar 2021

Ja som dostala v 10tom týždni pri oboch deťoch.

viky_21
9. mar 2021

Ja som bola prvy krat v nejakom 5tt a hned som ju dostala. Podla mna je to skoro. Ale bolo to prve tehu takze ja som k dr utekala hned

kikulienka94
9. mar 2021

ja som dostala v 8 týždni, na prvej prehliadke v tehu 🙂

ibrunova
9. mar 2021

No treba zavolať lekárovi, že si tehotná a on ti presne povie, kedy máš prísť.

nikpa
9. mar 2021

Ja v 8tt, uz by si sa mohla minimálne objednať

lienocka2808
9. mar 2021

@karhu ja som dostala knižku v 8. t.t. , takže to nie je pravidlom, že po 12. t.t.

karhu
9. mar 2021

@lienocka2808 mne skor nechceli dat🙂

diaalex
9. mar 2021

V 10tt som šla prvýkrát k lekárovi a po 12tt som dostala knižku 🙂

tifi2324
9. mar 2021

Ja som šla na prvú prehliadku v 6tt ale len kôli predchádzajúcemu potratu a knižku mi dal na ďalšej poradni v 10tt lebo potom na ďalšiu som šla až 14tt

bona1393
9. mar 2021

ja som dostala presne v 7. týždni 🙂

jaskolka
9. mar 2021

Ja som bola po MA, čiže hneď ako som našla //čiarky, šla som na gyndu, na usg videla niečo malilinke, vzala mi krv a podla stúpajúceho hcg potvrdila tehotenstvo, dostala, som Duphaston, objednala ma na kontrolu v 9 týždni a vtedy mi už dala aj knižku.

sandra151
9. mar 2021

V 12tt prípadne ešte neskôr

bejby22
9. mar 2021

Ja som tiež dostala v 12tt

christy1234
9. mar 2021

Ja som dostala v 9tt 🙂

nairia
9. mar 2021

ja som bola na prvej v 8tt, kde mi potvrdil tehotenstvo a knizku som zatial nedostala, ale som objednana na krv o mesiac, co by vychadzalo na ten 12ty, co predpokladam, ze potom da knizku... zaivis od lekara, ale co pocuvam svoje okolie, tak knizku davaju zvycajne pri ukonceni prveho trimestra, potom sa aj odporuca hlasit zamestnavatelovi, ked dostanes knizku - aspon tak co mam odsledovane

petamich
9. mar 2021

kazdy lekar to ma inak, vacsina ale dava az ku koncu 1. trimestra knizku v 11-12tt alebo aj neskor ako ti vyjde kontrola, pripadne ak ti tam chce zapisat tie prve odbery, co sa robia na toxoplazmozu, HIV atd. da aj skor (ak to sadne s kontrolou)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre