V ktorom týždni je už vidieť bruško?

eli32
10. jan 2013

🙂 🙂 😉

daniela708
18. aug 2013

Ja som momentalne v 6tt moje 1 tehu a uz sa mi ukazuje naznak bruska takze sa pomaly zaoblujeme 🙂 Inak ma nafukuje ako zabu 😖

gaudinka
19. aug 2013

Ja som v 5tt a mam ho asi take nafuknute, pomalicky sa zaoblujem 😅

aadulik2110
19. aug 2013

prvé tehu - bruško sa ukazovalo už v 15tt, teraz počítam, že to bude skôr - som v 6tt a už vyzerám "nafúknuto"

miselka007
23. aug 2013

Ja som teraz v 7tt a som strááááášne nafúknutá.Takže mám bruško ako v 4.mesiaci 😀 ale už som si párkrát našla na brušku ako keby takú malú vypuklinku a neviem či už je to bábo tak skoro alebo mi už z toho tehu hrabe 😝

sjuzir
23. aug 2013

mne vyšlo až v 5 mesiaci 🙂

mkmimka
30. aug 2013

Mne bolo bruško vidieť už v 12 týždni... v 6 mesiaci sme rapídne narástli až tak, že sa ma pýtali či čakáme dvojičky. a za celé tehu som pribrala až 23 kíl.🙂 ....

laska1982
30. aug 2013

Ja som bola tehotna raz a brusko mi zacalo vykukat az v nejakom 18tt... a aj to len vtedy, ked som mala nieco obtiahnute 🙂

brona235
12. sep 2013

ja by som sa chcela opytat ze v ktorej casti to je vidno. ci v podbrusku uplne dole alebo pod pupkom alebo kde???

lucinka1104
12. sep 2013

1 dieťatko v 15 tt druhé v 20 etraz som v 24 a veľa ľudí nevie že som tehotná

simonapecus
29. jún 2016

My už sa tiež začíname zagulaťovať 🙂 8tt 😉 Moje prvé tehu 🙂

evittam
29. jún 2016

@simonapecus V 8tt.?! To som ešte ani nevedela, že som tehotná. 😀 😀 😀
Pri prvom tehu cca okolo 5.mesiaca pri druhom okolo 4.mesiaca.

jajussska
29. jún 2016

Toto je moje tretie a brusko mi uz vidno a to som 7tt :-P tak si myslim ze to zalezi vtom aku ma zena postavu

balee
29. jún 2016

V 7tt som ho mala nafúknuté, teraz som 11 a už vykuka ☺️

danielocka262
6. júl 2016

Ja som v 8tt a mam ako keby som bola uz vo 4 mesiaci :D ale je to asi tiez tym ze sa citim strasne nafuknuto

monilik
6. júl 2016

v prvom tehotenstve az v 5. mesiaci, v druhom teho v 3. mesiaci a teraz som 5tt a uz je vidno :-O

motylik47
6. júl 2016

Ja som mala nafúknuté už v 6 tt, až sa manžel čudoval, že čo sa robí.. Ale potom mi trochu spľaslo, a teraz som v 5 mesiaci, tak mám zas také, ako na začiatku v tom 6 tt, ale teraz to je už asi bábo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre