V ktorom týždni som?

slniecko237
19. okt 2015

ak som mala posledny sex 20 jula tak som v 12 tyzdni?...nakolko som mrchu mala este dva mesiace po styku

lucka1987
19. okt 2015

@slniecko237 ak od oplodnenia vychadza 12 tyzdnov, a mala tesne pred oplodnenim menstruaciu , tak tym je tovje otcovstvo pravdepodobnejsie . pretoze to by realne bola 12 + cca 10-14 dni. teda max 14-15 tyzden, kedze nie kazda zena ma plodne dni v strede cyklu ...
cize tam by to bolo uplne realne.. pochop, ze na zaklade len tohto sa neda povedat ci si otec..
staci ak mala lodne dni o par dni skor, a tvoje sance na otcovstvo su velmi vysoke potom, pretoze 2 tyzdne v ultrazvukovom merani je nic. su to bezne odychlky, ktore nie su smerodajne

lucka1987
19. okt 2015

@slniecko237 inam ma clekom zo zvedavosti zaujima potom pokracovanie tohto " pribehu " kedze budeme mat podobyn temrin porodu 😉 kludne v priebehu par dni, len tak zo zaujmmom si daj poslat fotku zo sona aj tehotensku knizku, tam je aj termin porodu aj kedy mala poslednu menstruaciu . to je viac udajov ...

prego81
19. okt 2015

@lucka1987
presne tak, aj ja som zvedava 😀 Stale dokola hovorime o tom istom az mam pocit ze zakladatel nie je udajny otec ale jeho priatelka ktora nevie o tehotenstve nic 😠

slniecko237
autor
19. okt 2015

mylis sa.....mozno sa stale opakujem...som vraj udajny otec buduceho dietata...a v neistote....chapesss....ze od 20jula je 13tyzdnou a podla sona je 12 tyzdnou....nemalo by to dieta byt 15-16tyzdni...

prego81
19. okt 2015

@slniecko237
pytas sa uz asi 10ty krat to iste 😀 Ano, mala by byt v 15-16tt. Ale nemusi. A mozno aj naozaj je, len o tom nevie. To je akoby som sa rozpravala s mojim 2rocnym synom. Ach jaj

katrin21
19. okt 2015

@slniecko237 250x ti mame napisat to iste??? aj tak musis pockat, co bude dalej. vsetky ti piseme to iste. ale akosi to nechces pochopit. mozne je vsetko.

lucka1987
19. okt 2015

@slniecko237 nechapem, lebo ja nie som otec v neistote, ale mama v istote 😅 , ale teraz vazne.. ludske telo nefunguje podla tabuliek, ak by tak fungovalo , moj syn by tu davno nebol, lebo podla tabuliek mu malo byt srdiecko v 6 tyzdni a bilo mu az v 8. a podla tabuliek mal mat dva krta vacsiu dlzku , ako mal... podla tabuliek som mala mat omnoho vyssiu hladinu HCG hormonu a mala mi stupat, narozdiel od toho bol anizka a nestupala .... a podobne..
nie je vsetko len o dnoch, centimetroch a podobne... plod si zije sovjim zivotom, vyvija sa niektorý rychlejsie, iny pomalsie ( potom to pomalsie dozenu a rychlejsie spomalia 😉 )
takze pisem v dobrej mienke poradit ti, viem, ze isty si nebudes, az do kym neuvids papier testu DNA ... pretoze tvoje otcovstvo vylucene nie je ( z mojho pohladu ) ... je mi luto, ze to musis citat,, pravdepodobne by si radsej od nas pocul, ze jasne ze nemozes byt otcom toho dietata .. no potom by sme ti museli klamat...

ukulela
19. okt 2015

@slniecko237 ak masprachy,dajusa spravit testy otcovstva este pred narodenim ... faco pogoogli, najdi, kolko to stoji a zvaz, ci by si do toho siel. lebo takto ti bude este 6 mesiacov totalne hrabat a budes pocitat ako blazon a nic dobre z toho nevzide.

mamulienka30
19. okt 2015

@ukulela na to treba odobrat plodovu vodu, co ti ziaden rozumny gynekolog len kvoli testu otcovstva nespravi, je tam 1:200 pri kazdej amnioceteze, ze o babatko zena prijde, potom mu dojdu vysledky, ze bolo jeho a kvoli tomu, aby jemu par mesiacov "nehrabalo" ma toto risknut zit s vedomim, ze si zabil dieta kvoli tomu? No to hadam nie.. bude musiet vydrzat. A do buducna ma mega poucenie, ze za kazdych okolnosti, vzdy a vsade, nech mu povie zena cokolvek, natiahne gumku.

ukulela
19. okt 2015

@mamulienka30nemyslim amnio, testy sa daju robit aj z krvi matky: http://tlacovespravy.sme.sk/ts/1628/dna-testy-p...
mali by to robit uz aj u nas, treba pohladat kde a za kolko, no da sato. ide len o to, ci mu to za to stoji.

mamulienka30
19. okt 2015

@ukulela no clovek sa vzdy nieco priuci ;) Nastastie toto sme s manzelom nikdy nemali potrebu riesit 😀

ukulela
19. okt 2015
mamulienka30
19. okt 2015

@ukulela lacnejsie ako novy kocik 😀

lucka1987
20. okt 2015

@ukulela vyssie som mu uz tento link posielala 😉 ale toto sa mozno bude riesit aj sudne, ak ho bude chciet zapisat do RL a tam by to potom platil bud on, ak bude ako otec uznany, alebo ona ak sa zisti, ze on otec nie je.. ( teda apson mylsim, ze to tak je ) tam by sa tie poplatky inak hybali teda .
inak tiez sm vyuzila sluzby genetonu,ale nie nastatsie pre tento ucel 😀

slniecko237
autor
20. okt 2015

dakujem velmi pekne baby....ak budem vediet nieco viac rad si vypocujem vase nazory...viete ako sa vravi...ked sa postavi-rozum sa zastavi...a tak som dopadol....

slnecnica174
20. okt 2015

@slniecko237 Hahaha mas pravdu 😀 Musis pockat do aprila, bohuzial 😉

slniecko237
autor
6. nov 2015

@katrin21 ahoj....neviem ci este spominas na tu diskuciu...chcel by som vediet kedy mas termin porodu....ak si otehotnela v rovnakom cas ako moja...20 jula....bo bola na sone a je v 13a pol tyzdna ....tak ako vtedy ani teraz nicomu nerozumiem....dik za pochopenie

katrin21
7. nov 2015

@slniecko237 okolo 15.4

slniecko237
autor
7. nov 2015

@katrin21 takze teraz mas 13 a pol tyzdna? bo mi to tak povedala ze je ...som fakt z toho magor tak mi to prepac...bo uz sa v nej nevyznam....nakolko som som este do decembra v zahranici...

katrin21
7. nov 2015

@slniecko237 nie, ja som uz v 18tom tyzdni teraz ( 15t od odplodnenia).. takze nesplietaj, 13,5tyzdna si pisal uz minule ze je ! a to uz je kolko tyzdnov dozadu...

slniecko237
autor
7. nov 2015

vtedy som pisal ze je 12t. tak mi to vtedy ona oznamila ....a tento tyzden zase oznamila ze je 13 a pol....tak preto sa pytam...bo neviem comu mam verit....

katrin21
7. nov 2015

temu si zacinal 19 oktobra... takze... nejako zle pocitas tyzdne.... alebo co... neviem..
kazdopadne ja som v prebiehajucom 18tt

a v profile mas uvedene, ze aj vy ste v 18tt. tak nerozumiem, ale je mi to uz jedno. uz ma prosim neoznacuj.

slniecko237
autor
8. nov 2015

@katrin21 prepac ze pisem...ale musim sa ti podakovat...ved vdaka tebe viem ze to dieta neni moje...poslala mi foto tehotenskej knizky...a si predstav ze je dokonca len 10 t. ze takto ma klamala...preto som tu pisal a vypytoval bo mi to nijako nesedelo...este raz velka vdaka...

katrin21
8. nov 2015

no, tak neviem, co v knizke ti odfotila... ale tam su rozne tyzdne popisane a treba pozerať datum toho tyzdna, kedy je tam oznaceny, pri kazdej konrole je to iny tyzden... pisu sa pod seba...k bola zatial len na 1 poradni, tak jasne, ze tama ma len ten prvy tyzden zaznaceny 😝 ked 1x prisla na gyndu...

slniecko237
autor
8. nov 2015

@katrin21 priznala sa mi...ze mozem pokojne spavat....ze neni to moje...vedela to od zaciatku...a takto klamala...raz mi napisala ze je 12t...po mesiaci napise 13 a pol ...tak preto som ti pisal....mal som v tom chaos...bo nijako mi to nevychadzalo...ked sme boli spolu 20jula...co udavala ten datum ze vtedy otehotnela...

ukulela
8. nov 2015

@slniecko237 no, aspon si vydychnes a nemusis riesit DNA testy. mas to za sebou a pouc sa do buducosti :P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre