V ktorom týždni ste začali zvracať?

nikinka008
27. okt 2013

Chcem sa opytat kedy vam zacali nevolnosti,ja som v 7t+3 a je mi zle ale este som nezvracala,pri prvom tehotenstve som zvracala myslim uz skor ale nepamatam si to,tak len ci je to vporiadku..

terezka1947
27. okt 2013

ja som nemala taketo problemy,nastastie 🙂

minnie55
27. okt 2013

ja som nezvracala vôbec - ani pri jednom tehotenstve

lilyen2011
27. okt 2013

okolo 13tt, pri prvom to trvalo 2mesiace, pri malej iba 1deň... je to individuálne

veverina
27. okt 2013

Od 6 tt az po porodny stol 😅 tam to bolo posledny krat..jaaj stare dobre casy 🙂

dejnas
27. okt 2013

ja som nezvracala ani raz počas oboch tehotenstiev... a prečo by to nemalo byť v poriadku? 😕

sedmokravka
27. okt 2013

@nikinka008 ahoj ja som nezvracala (iba raz v 8mes z hurky 😀 ) zeny, vsetky vas velmi obdivujem ze ste zvracali tak casto, neviem si to predstavit, ale zle mi byvalo asi od 8tt do toho 14tt, presne v tu istu hodinu, presne to trvalo len 20 minut uz som to potom vedela zvladat, takze rano o 7:00, o 12:00 a o 19:00 na sekundu som sa zdekovala do izby bez pachov a tam 20 minut predychavala, ale zvracat som nesla. tehotenstvo je proste uzasne a zazracne 😀 drzim palce, nech ta nevolnost trapi najviac z teleho tehu 😉

denisa87
27. okt 2013

ani raz,iba na uplnom konci,ked som sa uz prezierala a jedla slane so sladkým 😀

1982zuzka
27. okt 2013

Hned ako som zostala tehotna az do 5mesiaca a potom od 8m znovu :( este teraz mi ne zle ked si spomeniem na to :(

luciaq
27. okt 2013

ja pri oboch od siesteho tyzdna az do porodu. pri synovi som si myslela ,ze to uz horsie nemoze byt, ale dcera ma presvedcila o opaku. pri nej som kazdy den a ak som nahodou jeden den negrcala tak na druhy den som aj 5x.

nadhera
27. okt 2013

ani raz 😀

vv88
27. okt 2013

Od deviateho dna od oplodnenia (!) do piateho mesiaca. Vtedy sa mi zapalila osmicka, zapal mi presiel na celustno sankovy klb, takze to bolo dobre nacasovane, kedze klb mi docasne stuhol a nevedela som otvorit usta na viac ako pol centimetra a tak by som musela zvracat cez zatate zuby (aj ked velmi nebolo co, kedze som vlastne nejedla), co by bol skvely bonus k tomu vsetkemu. Zle mi bolo az do porodu, ale uz ovela menej, zvracala som uz len sem tam rano. Tehotenstvo je najkrajsie obdobie v zivote zeny.

ja1985
27. okt 2013

ja som v 20.tt a nezvracala som ani raz a dufam ze uz ani nebudem 😀

lencika
28. okt 2013

Ahoj ja poctivo cele tri mesiace od prveho dna az do prelomu medzi prvym a druhym

kathrin17
29. okt 2013

ja som teraz v 10tt a zatial som teda nevracala....akurat mi byva velmi tazko od zaludka.....a obcas ma napina, ale vracanie sa nedostavilo a dufam,ze sa ani nedostavi 🙂

lulistek
29. okt 2013

ja som nevracala vobec, ale nakonci 1.mesiaca som mala skoro 2 tyzdne ze mi bolo tak zle ze som nemohla nic jest, ani vodu pit, nemohla som vstat z postele.podla mna je to individualne

artep87
29. okt 2013

A to je kde napisane ze podmienka tehotenstva je vracanie? Boze to su temy 😅 ved kazda sme ina a prejavuje sa to u kazdeho inac. Milujem taketo temy takehoto typu alebo kolko ste pribrali v 1.trimestri, mozem pit taky a taky sirup? OMG 😠

svetlusa12
29. okt 2013

Ja som nezvracala ani raz....... okrem virozy ked som bola v 7mom mesiaci, takze tiez potvrdzujem, ze zvracanie nie je nutnym priznakom tehotenstva... 🙂

stella6
29. okt 2013

Ja som vracala tuším v 14tt a to len ten jeden týždeň...inak vôbec. Nebývalo mi ani zle.

ask
29. okt 2013

V 40tom tyzdni tretieho tehotenstva😀 1x

lucinkab
29. okt 2013

ja som začala v 7tt, presne 6tt+7 , bola som aj v nemocnici lebo to boli celodenne nevolnosti ☹ a skoncilo to 9tt+3 🙂 a od vtedy len ked zjem daco tazke na zaludok 🙂 alebo teraz som mala črevnu virozu od šefky....tomu som sa vdaka práci v zdravotnictve nevyha 🙂

andreasiskova3
29. okt 2013

Ja som v 9 tt, nezvraciam, ale mám celodenné nevoľnosti, no príšerné. Vlastne teraz už to je trochu lepšie ,ale vyše dvoch týždňov mi bolo strašne, a hlavne večer. Nevládala som nič robiť, bolo mi na odpadnutie. Teraz od víkendu sledujem ,že mi je trochu lepšie, nie je to ideálne , stále mi pláva žalúdok, ale je to podstatne lepšie ako bolo. Takže to zhodnotím, že mi začalo byť zle asi od 6 tt a dúfam, že už to bude len lepšie 🙂 . Keď som čítala , ako niektoré baby majú nevoľnosti až pomaly do pôrodu, tak som začala ľutovať, že som vôbec tehotná 😀 . Bolo mi fakt strašne zle.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre