• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V ktorom týždni už počuť srdiečko?

10. marca 2014 
ja som ho videla 7 t+2 dni úžasné
17. okt 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@magdusaaa nič, mala som duphaston takže ani špinenie ked už bol plod mrtvy nič...........
18. okt 2012 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja z mojej skusenosti som pocula srdiecko v 6+4tt. :slight_smile:
19. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skizuzka ahoj,prosim ta,ja sa chcem len spytat,ze to si vlastne zaciatok siedmeho tyzdna,prepac ja mam v tom chaos,ako sa to pocita. ja som zaciatok siedmeho male ma taku istu velkost ako tvoje 9mm,dakujem za odpoved
19. okt 2012 o 18:38  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dnes prvy raz 6+6tt, minuly tyzden este nebolo
26. okt 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy krat som bola na sone 6tt+1 a nebolo vidiet nic okrem skrvrnky malej 3mm a o tyzden 7tt+1 bolo srdiecko ako zvon :D
26. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip no ako to ten tvoj doktor asi urobil, ze si otehotnela.......?? Ale nie, len sa smejem. Tesim sa s tebou. Nech je vsetko ok :slight_smile:
18. nov 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip ach prepac :( prave som sa docitala ze ste o mimi prisli. Je mi to moc luto. Prajem nech sa nabuduce podari. Hlavu hore. Ja som tiez mala potrat a teraz mam krasnu dcerku a cakam druhe bejby. Tiez len v 6tt tak dufam ze vsetko dobre dopadne. ;)
18. nov 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@clea9 nič sa nedeje, o baby som prišla ale teraz mám už dve baby :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Srdce plodu zacina bit 23.den po pocati...
Cize najneskor 28.den po ovulacii by mala byt akcia srdca pritomna!!
To znamena 6 tyzden tehotenstva.

Niekto nema akciu ani v siedmom tt a to preto, ze ovulacia nastala neskor.
Nedrzala by som sa tyzdnov tehotenstva,ale ovulacie,ak si k tomu pripocitate 28 akcia musi byt pritomna!!
Inak nie je nieco ok...
10. mar 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok