1. trimester
mirip
14. sep 2008

V ktorom týždni už počuť srdiečko?

Ahojte chcem sa spýtať v ktorom týždni by už malo byť na UZV vidieť ozvy srdiečka? Dík, viem že podobná téma tu už je, čakanie na srdiečko.........ale nikde ani v knihách ani na internete sa neudáva týždeň kedy ho už vidieť............tak vás prosím, tie čo ste tehule, maminy...........napíšte vlastnú skúsenosť, dík
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
demara
17. okt 2012
ja som ho videla 7 t+2 dni úžasné
miripautor
17. okt 2012
@magdusaaa nič, mala som duphaston takže ani špinenie ked už bol plod mrtvy nič...........
sunshine5
19. okt 2012
Ja z mojej skusenosti som pocula srdiecko v 6+4tt. 🙂
magdusaaa
19. okt 2012
@skizuzka ahoj,prosim ta,ja sa chcem len spytat,ze to si vlastne zaciatok siedmeho tyzdna,prepac ja mam v tom chaos,ako sa to pocita. ja som zaciatok siedmeho male ma taku istu velkost ako tvoje 9mm,dakujem za odpoved
luc_ka
26. okt 2012
Ja dnes prvy raz 6+6tt, minuly tyzden este nebolo
andy03
26. okt 2012
prvy krat som bola na sone 6tt+1 a nebolo vidiet nic okrem skrvrnky malej 3mm a o tyzden 7tt+1 bolo srdiecko ako zvon 😃
clea9
18. nov 2012
@mirip no ako to ten tvoj doktor asi urobil, ze si otehotnela.......?? Ale nie, len sa smejem. Tesim sa s tebou. Nech je vsetko ok 🙂
clea9
18. nov 2012
@mirip ach prepac 😞 prave som sa docitala ze ste o mimi prisli. Je mi to moc luto. Prajem nech sa nabuduce podari. Hlavu hore. Ja som tiez mala potrat a teraz mam krasnu dcerku a cakam druhe bejby. Tiez len v 6tt tak dufam ze vsetko dobre dopadne. 😉
miripautor
18. nov 2012
@clea9 nič sa nedeje, o baby som prišla ale teraz mám už dve baby 😃 😃 😃
babatko123456
10. mar 2014
Srdce plodu zacina bit 23.den po pocati...
Cize najneskor 28.den po ovulacii by mala byt akcia srdca pritomna!!
To znamena 6 tyzden tehotenstva.

Niekto nema akciu ani v siedmom tt a to preto, ze ovulacia nastala neskor.
Nedrzala by som sa tyzdnov tehotenstva,ale ovulacie,ak si k tomu pripocitate 28 akcia musi byt pritomna!!
Inak nie je nieco ok...
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia