1. trimester
mirip
14. sep 2008

V ktorom týždni už počuť srdiečko?

Ahojte chcem sa spýtať v ktorom týždni by už malo byť na UZV vidieť ozvy srdiečka? Dík, viem že podobná téma tu už je, čakanie na srdiečko.........ale nikde ani v knihách ani na internete sa neudáva týždeň kedy ho už vidieť............tak vás prosím, tie čo ste tehule, maminy...........napíšte vlastnú skúsenosť, dík
demara
17. okt 2012
ja som ho videla 7 t+2 dni úžasné
miripautor
17. okt 2012
@magdusaaa nič, mala som duphaston takže ani špinenie ked už bol plod mrtvy nič...........
sunshine5
19. okt 2012
Ja z mojej skusenosti som pocula srdiecko v 6+4tt. 🙂
magdusaaa
19. okt 2012
@skizuzka ahoj,prosim ta,ja sa chcem len spytat,ze to si vlastne zaciatok siedmeho tyzdna,prepac ja mam v tom chaos,ako sa to pocita. ja som zaciatok siedmeho male ma taku istu velkost ako tvoje 9mm,dakujem za odpoved
luc_ka
26. okt 2012
Ja dnes prvy raz 6+6tt, minuly tyzden este nebolo
andy03
26. okt 2012
prvy krat som bola na sone 6tt+1 a nebolo vidiet nic okrem skrvrnky malej 3mm a o tyzden 7tt+1 bolo srdiecko ako zvon 😃
clea9
18. nov 2012
@mirip no ako to ten tvoj doktor asi urobil, ze si otehotnela.......?? Ale nie, len sa smejem. Tesim sa s tebou. Nech je vsetko ok 🙂
clea9
18. nov 2012
@mirip ach prepac 😞 prave som sa docitala ze ste o mimi prisli. Je mi to moc luto. Prajem nech sa nabuduce podari. Hlavu hore. Ja som tiez mala potrat a teraz mam krasnu dcerku a cakam druhe bejby. Tiez len v 6tt tak dufam ze vsetko dobre dopadne. 😉
miripautor
18. nov 2012
@clea9 nič sa nedeje, o baby som prišla ale teraz mám už dve baby 😃 😃 😃
babatko123456
10. mar 2014
Srdce plodu zacina bit 23.den po pocati...
Cize najneskor 28.den po ovulacii by mala byt akcia srdca pritomna!!
To znamena 6 tyzden tehotenstva.

Niekto nema akciu ani v siedmom tt a to preto, ze ovulacia nastala neskor.
Nedrzala by som sa tyzdnov tehotenstva,ale ovulacie,ak si k tomu pripocitate 28 akcia musi byt pritomna!!
Inak nie je nieco ok...

Začni písať odpoveď...

Odošli