V ktorom týždni už počuť srdiečko?

mirip
14. sep 2008

Ahojte chcem sa spýtať v ktorom týždni by už malo byť na UZV vidieť ozvy srdiečka? Dík, viem že podobná téma tu už je, čakanie na srdiečko.........ale nikde ani v knihách ani na internete sa neudáva týždeň kedy ho už vidieť............tak vás prosím, tie čo ste tehule, maminy...........napíšte vlastnú skúsenosť, dík

demara
17. okt 2012

ja som ho videla 7 t+2 dni úžasné

mirip
autor
17. okt 2012

@magdusaaa nič, mala som duphaston takže ani špinenie ked už bol plod mrtvy nič...........

sunshine5
19. okt 2012

Ja z mojej skusenosti som pocula srdiecko v 6+4tt. 🙂

magdusaaa
19. okt 2012

@skizuzka ahoj,prosim ta,ja sa chcem len spytat,ze to si vlastne zaciatok siedmeho tyzdna,prepac ja mam v tom chaos,ako sa to pocita. ja som zaciatok siedmeho male ma taku istu velkost ako tvoje 9mm,dakujem za odpoved

luc_ka
26. okt 2012

Ja dnes prvy raz 6+6tt, minuly tyzden este nebolo

andy03
26. okt 2012

prvy krat som bola na sone 6tt+1 a nebolo vidiet nic okrem skrvrnky malej 3mm a o tyzden 7tt+1 bolo srdiecko ako zvon :D

clea9
18. nov 2012

@mirip no ako to ten tvoj doktor asi urobil, ze si otehotnela.......?? Ale nie, len sa smejem. Tesim sa s tebou. Nech je vsetko ok 🙂

clea9
18. nov 2012

@mirip ach prepac :( prave som sa docitala ze ste o mimi prisli. Je mi to moc luto. Prajem nech sa nabuduce podari. Hlavu hore. Ja som tiez mala potrat a teraz mam krasnu dcerku a cakam druhe bejby. Tiez len v 6tt tak dufam ze vsetko dobre dopadne. ;)

mirip
autor
18. nov 2012

@clea9 nič sa nedeje, o baby som prišla ale teraz mám už dve baby 😀 😀 😀

babatko123456
10. mar 2014

Srdce plodu zacina bit 23.den po pocati...
Cize najneskor 28.den po ovulacii by mala byt akcia srdca pritomna!!
To znamena 6 tyzden tehotenstva.

Niekto nema akciu ani v siedmom tt a to preto, ze ovulacia nastala neskor.
Nedrzala by som sa tyzdnov tehotenstva,ale ovulacie,ak si k tomu pripocitate 28 akcia musi byt pritomna!!
Inak nie je nieco ok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre