Veľké bolesti prsníkov v 5. týždni

babsicok
3. nov 2020

Dievcata, podla vypoctou by som mala byt len 5TT+1 a uz teraz sa v noci budim na to ako ma bolia prsia a trosku ako keby tvrdli+ som sa este poriadne nevyspala odkedy som tehotna. Budim sa 6-7x za noc. Este som ani k lekarovi nestihla ist ohladom tehotenstva ale je to dost neprijemne. Je to moje prve tehotenstvo. Nejake rady ako zmiernit bolest prs a normalne sa vyspat? Inak okrem nespavosti, bolesti prs a casteho mocenia ziadne ine priznaky. Ak nebudem zvracat tak kludne beriem radsej bolave prsia 😃

danusa64
3. nov 2020

@babsicok poradit neporadim, ale mala som to iste, bradavky mi isli zhoriet🤣 neexistovalo si lahnut na brucho, aj obliekanie bola katastrofa, stacilo sa ich dotknut a som myslela ze ma vystre🙈😁 a tiez som celu noc len curat chodila 😃 a gratulujem 🍀❤️

junovedievca
3. nov 2020

🙂 to iste a este to neprestalo.som 11tt+2

pukanec123
3. nov 2020

@babsicok hehe, mne to doteraz neprestalo, a to ťahám posledný trimester 🤪 a čím dlhšie tým je to horšie, skús nosiť stále podprsenku, mne to veľmi pomáha, takú športovú ☺️

aneta129
3. nov 2020

@babsicok ahoj ja to isté, boli to jak.... Aj keď sa sprchujem a najmä bradavky nie prsia... Je to dosť nepríjemné... Ale čo už sak možno sa nám bude lepšie kojiť 🙃 ja som ešte len 10 t. A strašne mi pomáha ako už tu jedna písala, že nosí podprsenku... Ja takú co ma mäkká vankúšiky a menej to boli... A pritom ja som rovná jak doska hej, tie mini ciciky ma aj tak bolia...a v nocí ani ja späť nemôžem.... 300x som hore, bludy sa mi snívajú, močiť chodím normálne ako predtým... No ale nadúvanie mam zas ja stále a plus hladná som... Ja som asi 3kg už pribrala...

janka_266
3. nov 2020

@babsicok nebojte, bude aj horšie 🤣 toez som si myslela, že toto je najhoršie, a potom prišla bolesť chrbta, ale taká, že už týždeň sa neviem postaviť, ani poriadne chodiť 🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre