Veríte na povery ohľadom tehotenstva?
Kocky...veríte na povery,ze prve 3 mesiace to netreba nikomu hovorit,aby sa nahodou nieco nestalo? Som v 5tt a najradsej by som to vykricala do celého sveta 🙂
Kocky...veríte na povery,ze prve 3 mesiace to netreba nikomu hovorit,aby sa nahodou nieco nestalo? Som v 5tt a najradsej by som to vykricala do celého sveta 🙂
@simonelabazarova neviem,ci povera..ale ja som to prvy krat povedala v 7 tt a v 10 tt som potratila.. velmi som si to vycitala,lebo som potom každému musela hovorit,co sa stalo a kazda jedna spomienka na to,ma bolela.. pri druhom som pockala az na 14 tt,a vsetko bolo ok..