Vitamíny Ladeevita vezusFemibion

tulup
28. dec 2020

Žienky, vitamíny Ladeevita alebo Femibion? Aké máte skúsenosti? Či radšej len pestrá strava? Mám dilemu.

babovka2321
28. dec 2020

@tulup Moja skusenost - najlepsie cista kyselina listova. Mne z femibionu bolo este horsie na zaludok (a to mi bolo mega zle asi do 15tt). A poznam viac zien, co im z tehotenskych vitaminov bolo zle. Ale ak ti to nic nerobi, kludne ber i femibion, ale ja by som za to druhykrat tolko penazi zbytocne nedala.

alikal
28. dec 2020

vitaminy netreba pokial sa normalne pestro stravujes. treba ich pokial mas nevolnosti, zvracias alebo mas problem do seba nieco dostat, inak je to docela reklamna zalezitost na peniaze. ja som brala tehu vitaminy od jamiesona lebo som prevracala prve styri mesiace

janka_266
28. dec 2020

@tulup jedine tak kyselinu listovú som brala prvé 2 mesiace 😂 aj to 2x týždenne, a keď sa má aj naposledy pýtala doktorka či nejaké beriem, ja že nie, a že dobre, že ani netreba, keďže výsledky z krvi boli vždy Ok.

simonkaba
28. dec 2020

v prvom trimestri je dolezita kyselina listovaa v druhom omega 3 ... ale kedze viem ze nemam taku pestru stravu a kyseliny listovej nevies tolko zo stravy prijat tak isto nejem tolko ryb a orechiv aby som pokryla prisun omega 3 tak zivam femibion (teraz uz femibion 2) a aj v prvom tehu som uzivala...

janulka2805
28. dec 2020

@tulup Ja som do 12 tt brala Femibion 1,potom som brala ešte Femibion 2 ale to je hrozná dražoba 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Tak teraz už Femibion nekupujem a mám len Elasti - Q Kyselinu listovú 🙂

nina24888
28. dec 2020

@tulup ja užívam ladeevita, femibion som brala pred tým, ale v ladeevita je vraj trochu viac tých vitamínov, neciem. Ale cistu kyselinu listovú je hlúposť. Teda aspoň u väčšiny žien, lebo až 80% žien kyselinu listovú tak ako zje tak aj vylúči a v tele nic nezanechá. To mi povedala doktorka.

diaalex
28. dec 2020

@tulup ja som brala mesiac pred otehotnením femibion a brala som ho až kým som neporodila 🤗 výsledky som mala vždy tabuľkové 🤗

babovka2321
28. dec 2020

@diaalex no, ale mozno by si aj bez neho mala krsne tabulkove vysledky. Ja som brala len kyselinu listovu, cely prvy trimester som jedla len osolene hrianky s maslom, vecer vracala a ani odkedy mi je lepsie sa nestravujem slavne ale vysledky mam tiez uplne super podla lekara :D

diaalex
28. dec 2020

@babovka2321 ja si skôr myslím, že vďaka ním som mala lepšie, keďže mne nebolo zle a jedla som čo mi pod ruku prišlo (od mastných jedál po všelijaké kombinácie, novinky) proste som nesledovala čo sa môže čo nie, pila som radlera každý deň 1 plechovka, kolu, aloe vera drinky, nealko koktejli... možno by som tie výsledky nemala dobré, lebo predsa sú obmedzenia a možno femibion to upravil nejak 🧐

tulup
autor
28. dec 2020

Veľká vďaka za Vaše názory... 😊

maximilie
28. dec 2020

@tulup nedaj sa odradiť . Určite ber vitamíny , či už femibion alebo tie druhe.
Ja beriem femibion od začiatku, do teraz - dcéra bude mat rok. Je už aj femibion 3 pre dojčiace matky. Podla mňa to ma určite vplyv na vývoj, celkové zdravie dieťatka aj matky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre