Vitamíny v 1. trimestri

17. sep 2021

Ahojte som v 6tt ake vitaminy odporucate? V prvom som brala obycajnu kyselinu listovu.. dakujem

alzbeta311
17. sep 2021

Určite staci obyčajná kyselina listova, ja som ju užívala tiež a potom som robila objednávku z lekarne a objednala som si Femibion 1

janka_as
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivus32
17. sep 2021

Vždy iba kyselinu listovú

autor
17. sep 2021

Taketo? 🙂 pisu 2x denne jedna tabletka po jedle takze aai rano a vecer 🤷‍♀️

ivus32
17. sep 2021

Ja vždy túto

autor
17. sep 2021

@ivus32 myslite zw je v tom rozdiel? Ja aom brala kyselinu listovu 4 roky dozadu 😃 tak si nepametam

ivus32
17. sep 2021

Tak podľa mňa len v cene ja mám 5 detí a vždy mi stačila táto ako aj ešte magnézium v lekárni mi nukala drahé nakoniec mi gynekolog poradil od galvexu

matila
21. sep 2021

Ja som po ivf, vklad som mala 30.8. A doktor mi povedal ze nemam brat este ziadne vitamíny. Sestra mala femibion ten obsahuje aj kyselinu listovú a ine vit. A terba aj vapnik na kostičky

julka29
27. sep 2021

Femibion 1 🙂

peta2202
30. sep 2021

pri Livke mam skusenost s Femibionom, ten je vhodny uz aj pri snazeni a v prvych tyzdnoch tehotenstva a obsahuje vsetko, co potrebujes, ze nemusis zvlast este nieco uzivat, kupovat si, takze to je jeho velkou vyhodou podla mna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre