Vymiznutie príznakov zo dňa na deň v 7. týždni

scandinavia
4. apr 2017

Ahojte babulky... myslite ze je v poriadku ked mi zmizli tehu priznaky zo dna na den v 6+3tt?? 2 tyzdne mi bolo vecer zle, mala som zimnice, neustale vlci hlad a stale som len spala. A zrazu ako keby utalo... nic mi nie je. Mam sa obavat a ist pre istotu k mudr predcasne alebo je to normalne? Dakujeem😘❤

obsadenemeno
4. apr 2017

@scandinavia no mozno to neboli tehotenske priznaky, mozno si mala chripku.... 😉

ejuska2586
4. apr 2017

@scandinavia Ja by som pre istotu isla k lekarovi. Nechcem ta strasit, ale stalo sa mi toto iste a mala som missed abort. Drzim palce, nech to u teba tak nie je a je to len plany poplach.

ksebejka
4. apr 2017

@scandinavia Ahoj, určite zbehni pre pokoj v duši... mne napríklad bolestivé prsia a spánok zmizli a zvracanie ostalo... bol to MA...

alex334
4. apr 2017

@scandinavia pridávam sa bohužiaľ aj ja, tiež vymiznutie príznakov a bol to MA ☹ držím palce nech to nie je tvoj prípad

mon895
4. apr 2017

Mne tiez zmizli a uz som 30tt a vsetko ok ;)

danusa64
4. apr 2017

Aj ja sa pridavam, prsia prestali boliet, zle mi uz az tak nebolo a je z toho MA, uz druhe :(

scandinavia
autor
4. apr 2017

@alex334
@ksebejka
@ejuska2586 tak ste ma nepotesili baby:( bola som pred tyzdnom v 6+2tt na utz a mudr sa nezdalo ze este nevidno plodik.. :( tak uz z toho mam strach a este toto do toho. Normalne som sa prestala den na to citit tehotne..tak vo vnutri, dusevne..
Bolestive prsia mi zostali ako jedine.
Mate pravdu, asi zbehnem k mudr, len som nechcela chodit ako hysterka kazdy tyzden za nou ze sa nieco deje..

alex334
4. apr 2017

@scandinavia držím palce, nech je všetko v poriadku

scandinavia
autor
4. apr 2017

@danusa64 aspon jedna pozitivna sprava. Snad to tak bude aj u mna:( dakujem

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
scandinavia
autor
4. apr 2017

Vyssie som chcela oznacit
@mon895 s tou pozitivnou spravou.

Vidim ze vas je vela baby s rovnakou skusenostou:(

mon895
4. apr 2017

Inak mne tiez v 6tt este nebolo vidno plod mala som len prazdny gestacny vacok a v 8tt uz krasne bilo srdiecko hlavu hore treba mysliet pozitovne drzim palce

scandinavia
autor
4. apr 2017

@mon895 ❤❤❤ vdaka. Po prvom potrate sa nam vyse 2 r nedarilo.. toto je vymodlene, vyprosene tehotenstvo a mam obavy...radsej by som si odgrcala par mesiacov ako sa strachovat..uprimne🙂)

yanni
4. apr 2017

@scandinavia No así tu tu budud pisat len baby s MA. Ale mysli pozitivne. Nie je to pravidlo a ani to nie je nijak dokazane.
V tehu s copanou mi bolo na doslova grc ca. tyzden. Tiez ca.7-8.tt. Prislo to zrazu, da sa povedat, ze z hodiny na hodinu. Nebola som schopna nic. Jedine co mi pomahalo, plavanie. Len plavat nemozes 24 hodin denne, vsak.
Priznaky vymizli po ca tyzdni, zase doslova zo sekundy na sekundu. A cuduj sa svete, nasa copana ma uz 20 mesiacov 😉
Cele tehu som mala ukazkove, az do posledneho mesiaca, ked ma zacala palit zaha, som sa citila skvelo.
Zbehni k dr. nech ti urobi kontrolne sono.

ejuska2586
4. apr 2017

@scandinavia Drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku.

scandinavia
autor
4. apr 2017

@miadi viem ze posunutou ovu to tak moze byt ale u mna praveze bola odsledovana ultrazvukom kvoli clostilu a bola presne na 15 dc. 10 dni na to uz bol pozitivny test. Ale verim ze to bude ako pises a uz zajtra budeme na 7+1 vidiet plodik a srdiecko

scandinavia
autor
4. apr 2017

@yanni juj dakujem, potesila si ma 🙂 idem zajtra...nebudem cakat do najblizsej kontroly. Pre pokoj v dusi...

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ksebejka
4. apr 2017

@scandinavia Držím ti palce aby sa predsa len srdiečko rozbúchalo a tvoje vymodlené maličké prišlo k tebe. určite nie si hysterka - po tom čo si prežila je to asi normálna reakcia, že sa bojíš...

scandinavia
autor
13. apr 2017

Babulky dakujem krasne za podporu🙂 priznaky uuuplne vymizli ale babo je v poriadku🙂 dnes 8+2, srdiecko bije ako zvon🙂

eliska13
13. apr 2017

@scandinavia to je pekne, tak si to uzivaj😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre