Vysoké hCG na začiatku 5. týždňa

pietrula
14. nov 2022

Ahojte baby. Som celkom nekľudná z toho, že v 4+3 tt je moje hcg 1700. V 4+0 bolo 376. V niektorých tabuľkách som na hornej hranici, v iných som už mimo referenčný rozsah.

Je medzi Vami taká, čo mala podobné hodnoty a dopadlo to dobre? Dr. mi narovinu povedala, že je zvýšená šanca trizómie alebo molárnej gravidity, ale nemusí to tak byť.

Ďakujem za odpovede.

nelca0510
14. nov 2022

@pietrula tak dr niečo vraví,ona vie najlepšie. Možno nejaké dvojičky,trojičky,kto vie.

54tinka54
14. nov 2022

@pietrula to ti odoberala gynekologička krv po troch dňoch? Z akého dôvodu?
Ja som bola na odber krvi kvôli hcg len raz, a to keď som tam volala že mi doma vyšiel pozitívny test. Odber krvi potvrdil tehotenstvo, ale ani mi nepovedali hodnotu hcg - dr sa len podľa toho odrazila aby mi vedela dať termín na ultrazvuk, kedy už bábätko bude vidno.
Ja len že, neupínaj sa na to čo ti povedala dr… načo ti to vôbec hovorila, takéto dohady.. mysli pozitívne, nemysli na žiadne hodnoty a tabuľky a počkaj si na prvý ultrazvuk. Držím palce 🍀

sono2
14. nov 2022

@pietrula čoo? Ja som mala 510 budem si to pamätať do smrti. To sú embrya veľmi životaschopné a uhniezdene skoro.
Ja som mala čiarku už 6 dní pred ms a žiadneho ducha. Čiže blbosť!
Hodnota bola v čase príchodu ms čiže tiež nejako 4 tt

sono2
14. nov 2022

@nelca0510 jasne, koľko doktorov vedelo najlepšie a spôsobilo katastrofy.

sono2
14. nov 2022

Na 16ty den napríklad ako mam ja od ovu je to 146 až 446 hodnota. Čiže 4tt si úplne ale úplne v norme.
Odporúčam zmeniť Dr. Je to koza, nevraviac co ta pri nej čaká, keď už od teraz ťa kŕmi hlúposťami

sono2
14. nov 2022

A srdiečko som mala 6+2tt

sono2
14. nov 2022

Vľavo máš dni od ovu, dokonca začiatok piateho týždňa sa už vôbec nenachádzaš v vrchnej hranici ale presne v strede. Takže kľudne.

lyci
14. nov 2022

@pietrula ja v 4+1 som mala 940. este mi hovorila, ze som pod dolnou hranicou a vyzera to zle. tak som googlila a pisala jej mail ci si nepomylila tyzden. a ona, ze taku tabulku ma labak. no uplne od veci. akurat dnes som jej poslala ziadost o vyradenie

weronikcka
15. nov 2022

tvoje hcg je uplne v poriadku, ja som mala 4+0 310. V Car mi povedali ze je velmi krasne cislo a gynekolog ze sa mu to zda byt dostatocne. Tiez som vtedy hladala info ohladom toho a nasla som zeny co mali v tom obdobi aj 500-1000 a neboli to ani dvojicky a ani nemali problem, jednoducho kazdej zene inak stupa , mohlo sa skor uhniezdit. Ale fakt by som pouvazovala ci ostanem pri takom doktorovi. Casto vidim prave tuto tabulku a podla nej si v norme

pietrula
autor
15. nov 2022

@weronikcka Vdaka za reakciu. Ze si mala 310 ma celkom potesilo, kedze ja som mala 376, co nie je az o tolko viac. Kazdopadne budem mat meranie v stredu a v piatok (to budem 5+0), som zvedava, ci nepresvihnem tych 7340. Potom napisem.

pietrula
autor
15. nov 2022

@lyci Dakujem za Tvoju skusenost 🙂

pietrula
autor
15. nov 2022

@sono2 Praveze som mimo interval pre 17 dpo, ci??

nelca0510
15. nov 2022

@sono2 spamätaj sa

sono2
15. nov 2022

@pietrula tak ja mam 16 ňovu lutealku u mňa to sedelo.
Odkiaľ vieš koľko si po ovu? Keď presne vieš?
Môžeš byť kľudne pri 1700/20 dpo

sono2
15. nov 2022

@nelca0510 máš skúsenost keď si taka príjemná? Či len ved doktor povedal tak treba šuchať nohami?

miskamicha
6. dec 2022

@pietrula kluuud ja som mala 4+0 cca 476 a 4+3 uz okolo 1500. Viem.kedy bola ovu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre