Výtok v tehotenstve 9tt
29. jan 2019
Ahojte idem si k vám po radu. Som v 9 týždni a mam veľmi veľa výtoku bielej farby. Chcem sa spýtať či to je normálne. Ďakujem za odpovede
Ahojte idem si k vám po radu. Som v 9 týždni a mam veľmi veľa výtoku bielej farby. Chcem sa spýtať či to je normálne. Ďakujem za odpovede
@123kik123 ahoj, ja som mala ten isty problem, vlastne aj pred tehotenstvom, vraj kym je biely az svetlucko zlty je to v pohode. Aj ja s tym trapim. Dokonca na poslednej poradni bol zltsi, doktorka mi spravila ster na vyšetrenie a je vsetko ok. Vraj u niekoho je to časté a u niekoho nie. Teraz som v 21.tyzdni.