Zaostávanie o 2 týždne

denulka85
11. mar 2013

Baby dnes som bola v care som v 5tt podla utz, a mala by som vraj byt uz 7tt. ale este plod sa neukazal, Je tu niekto kto bol na tom podobne?

zuzulica
11. mar 2013

@denulka85 My sme teraz o 1tt pozadu,ale na začiatku sme tiež boli viac,potom to v 11tt zázračne ako tak dobehol 😉

suz2
11. mar 2013

@denulka85 no mne sa do konca tehu líšili termíny o 2 tt. napokon bol správny ten podľa menzes... ale doktor veril sonu, a tak som prenášala... ale 2 tt sú hore-dole, to mi aj doktor povedal.

majtika89
11. mar 2013

aj ja som 1tt pozadu uz od zaciatku teraz som v 17tt ale babo len v 16tt to je v poriadku... zalezi to od toho kedy si mala ovulaciu

barboritta
11. mar 2013

@denulka85 mne tvrdili najprv že odumrelo lebo som mala byť 7tt ale potom že 4tt a nakoniec teraz to sedí skoro na deň.tiež bolo málo vidieť a babo dorástlo ako má byť...ono sa všetko ukáže časom.ale týždeň by som neriešila,ani dva asi

denulka85
autor
12. mar 2013

@zuzulica
@suz2
@majtika89
@barboritta baby takze je sanca ze to dobehneme taka som rada.... a kedy sa vam ukazal plod a srdiecko?

denask1234
12. mar 2013

ja som stale o tyžden pozadu podla sona🙂))...a srdiečko sme mali v 6tt

suz2
12. mar 2013

@denulka85 neboj, jasné, že to dobehneš :o) ja som išla na prvé sono v 6tt a vtedy sme aj videli srdiečko. držím palce :o) nech sa fazuľke dobre darí v brušku :o)

denulka85
autor
12. mar 2013

@denask1234
@suz2 no ja idem zas v pondelok na utz tak dufam ze bude uz nieco vidiet. to by so mala byt 6tt a baby to ste mali aj vy ket?

suz2
12. mar 2013

@denulka85 ja som nemala ket. a uvidis, urcite sa drobciatko ukaze v pnej krase :o) budem na Teba mysliet

denulka85
autor
12. mar 2013

@suz2 dakujem anevies aky velky si mala vacok ked sa ti objavil?

suz2
12. mar 2013

hmmmm, myslim, ze malinky meral 6 mm ked som ho prvykrat videla na sone.... heh a potom narastol az na 56 cm a 4080 g 😀

zuzulica
12. mar 2013

@denulka85 No ja so bola prvý krát v 5tt podľa menzes a nebolo vidieť ešte vôbec nič,potom v 7tt týždni už bol vidieť aj vaček,ale tuším drobca nie,sa mi zdá,že až v 9tt,ale nie som si istá a aký bol vačok veľký to si veru nepamätám.

denulka85
autor
12. mar 2013

@zuzulica no mna plasili v care v ba ze som mala byt uz v 7tt a som dnes 5+1 tt a na 6tt idem na utz. ale kazde tehu je ine tak som zvedava ci sa nas drobcek uz ukaze 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
autor
12. mar 2013

@suz2 to mate krasne miery 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a aky velky bol vacok asi si uz nepametas?

suz2
12. mar 2013

@denulka85 juj, veru už si nepamäatám.... ☹ no, miery sme mali riadne a aj teraz je to chlap ako hora.... heh, chce byť len na rukách... no maminka bude mať aspon vypracované paže 😀DDDDD

denulka85
autor
12. mar 2013

@suz2 takze nemusis aspon chodit do posilky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena4
12. mar 2013

@denulka85 je to normalne. lebo ovulacia/otehotenie a posledna menstrusacia/podla ktorej sa pocitaju tyzdne su dve rozne veci podla ktorych sa da pocitat velkost babatka. ja som pri druhom dietati ani nemala menstruaciu, takze mi len podla ultrazvuku urcovali v akom som tyzdni a 2 dni pred porodom mi hovoril doky ze to bude az za 3 tyzdne a sup ho mala o par dni bola na svete 😀 😀 kym plod rastie je to ok

denulka85
autor
12. mar 2013

@kacena4 asi mas pravdu len mne ho vkladali 9.2 a posledna menstruacia bola 21.1.... dufam ze ked v pondelok budem 6tt tak bude nieco vidno 🙂

barboritta
12. mar 2013

@denulka85 určite to bude v poriadku,my sme mali srdiečko až 7tt+3d a všetko bolo ok.uvar si čajík a vylož nôžky 😉

denulka85
autor
12. mar 2013

@barboritta no vela oddychujem aby bolo vsetko v poriadku som na pn takze klud mam dakujem ti za info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre