Zimnica zároveň potenie počas noci v tehotenstve prvý trimester

danicabbb
11. júl 2018

Ahjte opäť píšem, lebo sa mi to nepáči. Už druhý deň mám keď spím triašku následne sa spotím, že musim prwzliekať pyžamo no teplotu nemám hneď si kontrolujem. Som v 6tt týždni a strašne sa bojím či sa niečo v tele nedeje. Je o normálne myslíte, že to môže byť z liekov beriem douphaston na udržanie a euthyrox na štítnu. Ďakujem za každú radu tá zimnica sa mi nepáči

myjusiatko
11. júl 2018

@danicabbb nic som nikdy nebrala a toto som mala na zaciatku tehotenstva tiez. Prejde to. Su to hormony.

dopepalacinka
11. júl 2018

Ahoj aj ja som to mavala je to nieco ako vnutorna teplota....neboj sa len oddychuj

danicabbb
autor
11. júl 2018

@myjusiatko ďakujem dúfam, že to maličkému neublíži dosť ma to vyľakalo

danicabbb
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danicabbb
autor
11. júl 2018

@dopepalacinka tebe som chela napísať, ďakujem dúfam nakprv strašná zima a tak sa spotím divné sú tie staby aj ten pocit na vracanie celý deň hádam to prejde

zuzinabila
11. júl 2018

@danicabbb ahoj,ja som to mala v prvom trimestri tiez a velmi intenzivne.hormony.tiezberiem euthyrox,ale je pravda,zenasledne mi po krvnych testoch davku upravila...bola si uz na odberoch na endokrinol.v tomto tehu?

danicabbb
autor
11. júl 2018

@zuzinabila ano včera a zvýšila mi dávku no mala som to už aj predtým takže tiež si mala zimnicu a následne si sa prebudila spotená?

zuzinabila
11. júl 2018

ano,presne tak.najprv zimnica,potom cela prepotena,aj 2-3 krat som si menila pyzamo.ono to potom prejde,v predchadzajucich tenotenstvach som to nemala,kazde je ine

danicabbb
autor
11. júl 2018

@zuzinabila ďakujem kúsok su ma ukludnila bojím sa že sa bábu takti deje niečo zlé a telo s ním bojuje

myjusiatko
11. júl 2018

@danicabbb aj ja beriem eurhyrox, ale problemy so sz mam az od prveho porodu. Predtym nie a aj tak som v prvom tehotenstve toto mala. Tak s tym to tiez moc nesuvisi. Davka v tehu sa zvysuje vseobecne.

danicabbb
autor
11. júl 2018

@myjusiatko asi je to skrátka hormónmi že

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre