Zvláštne pocity tepla v ľavej nohe. Čo to môže byť?

sofiela
13. feb 2007

caute baby, som v 11 om tyzdni a toto je moje druhe tehotenstvo, celkom ine doteraz ako to prve ( mam dcerku, ma 21 mesiacov ). Posledne dva dni som si vsimla akesi zvlastne teplo- velakrat cez den v oblasti nartu ( je to vobec slovenske slovo? ), normalne pocit, ze na mna nieco velmi teple stieklo. V zivote som nic podobne nemala. nezazili ste nieco take alebo nieco take nepoculi? je to ozaj zvlastne, velakrat za den, nijako ma to neobmedzuje, len mi to pride divne, ze len jedna ( lava noha ) a len tak dole a proste preco...ci to nieco neznamena alebo tak...prosim, neviete poradit?

cucuska
14. feb 2007

sofiela tak toto som ešte nepočula. Ale skús sa prehodiť a prečita´t tému príznaky možno tam niečo nájdeš 😉

janinah
14. feb 2007

teplo je jeden z príznakov zápalu,ale konkretne s takým som sa nestretla a myslím, že ani gynekolog to nebude vedieť, skôr ortopéd, ale spomeň to lekárovi v poradni

sofiela
autor
14. feb 2007

dakujem...urcite to nie je nejaky tehotensky priznak ( teda si myslim ), len je to take zvlastne a ani neviem, ako a kde o takom niecom hladat...mozno je to somarinka, ale aby to nesignalizovalo nieco horsie, ja asi na vsetko myslim..

cucuska
14. feb 2007

nemôže to byť zápal žíl? iank to býva v tehu. určite behni s tým k lekárovi

sofiela
autor
14. feb 2007

och, take ani nevrav...jasne, ze to spomeniem, mam to stale a vcera dookola - v kuse s pocitom, ze sa mi nieco zlialo na nohu-velmi teple...no divne, som zvedava, co to moze byt. O zapale zil ale vela neviem.

laura167
29. aug 2013

@sofiela Ahoj , prosim ta bola si u dr s tym? Mne sa to tez deje cca tyzden som po porode 6mesiacov. Mohla by si mi dat vediet co ti dr povedal na tie navaly tepla po nohe...aj ja stale kukam na nohu ze co mi to tade ide a chytam si ju a je studena .. ☹
Dakujem

masinka
29. aug 2013

@sofiela podla mna ti babo tlaci na nejaky nerv

dejna077
6. sep 2013

Mozu to byt aj pohnute platnicky.

degva
20. mar 2015

@sofiela prepac,viem,ze to je davno,ale hladam nieco o pocite horucosti v nohe.preslo to?zistila si,co to bolo?

ladore
21. máj 2015

Sice je to uz stare ale viem o tom svoje takto sa prejavuje zapal zil ja som z toho dostala hlboku zilovu trombozu v tehu a 3 tyzdne po porode plucnu emboliu :(

katherine82
26. dec 2015

@degva ahoj zistila si z coho to bolo?

jivraj
1. jan 2016

Ahojte prosim mozte mi poradit ako zmiernit prisere bolesti v oblasti krizov.som v 9 tyzdni a je to fakt neznesitelna bolest.

ladore
1. jan 2016

@jivraj nechcem strašiť ale radšej zájdi k lekárke lebo si ešte na začiatku a bolesti krížov v tomto tt by nemali byť nakoľko bábo je ešte malinké a nemôže tlačiť na chrbticu. Radšej si zavolaj alebo zájdi k lekárke aby vylúčila že nie je niečo v neporiariadku. Držím palčeky aby dopadlo všetko dobre 😉

charity
1. jan 2016

@jivraj Pohotovost a obstreky.

jivraj
1. jan 2016

Budem to musiet tak riesit u gynekologa na pohotovosti mi nedali nic iba paraken alebo ibalgin v malom mnozstve

bambulla
30. okt 2017

ahoj sofiela ja mam tiez takyto problem ako ty akurat ze ja som neni tehotna ale tiez niekedy citim na lavej nohe ako keby som sa obliala teplou vodou citim to od lytka dole po vonkajsej strane nohy ...co si zistila s coho to je?

tani03
30. okt 2017

je to neurogickeho povodu, najskor utlak nervu vysunutou platnickou.

danula2
25. nov 2017

dobry vecer presne tieto problemy mam ja
najskor to zacalo tyzden dozadu teplom navalmi iba v dolnej casti nohy
od clenku

teraz to citim uz takmer nonstop v celej nohe
niekedy je naval silnejsi

je tu niekto co mu naozaj realne potvrdili? chrbat ma neboli /platnicka/
mam ist k dokine? v akom stadiu?

kmirkav
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexianna
15. feb 2018

Ja som v 31t a mam sekundove pocity tepla v lavej nohe ale iba zo spodu chodidla. Tak 30x za den. Iba dnes to zacalo tak uvidim. Pri prvom tehu som to nemala.

kmirkav
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petrakova1
21. dec 2019

@laura167 prosím co ste to mali, ja mam rovnaký priznak

laura167
27. dec 2019

@petrakova1 dobry bolo to uz davno, ale ustúpilo to same....dr hovoril ze to mozu byt aj hormóny, nadváha, bola som aj na angiologii na sono nic nezistili. Ale ustúpilo to samé.

petrakova1
27. dec 2019

@laura167 aj mne to samé prestalo, dala som si len studený kúpeľ na nohy

vezan22
17. júl 2020

@sofiela viete uz co to bolo? Ja to mam tiez a prave surfujem po nete co to moze byt

lens
9. apr 2022

@danula2 aj sa Vam podarilo, zistit pricinu?

hlucia
10. okt 2022

ja to mám teraz, dialo sa mi to na ruke, na stehne a teraz je to od členka dolu. býva to tak 5x za deň, so žilami som bola, to mám v poriadku....niekde som sa dočítala že Bvitamín chýba, tak idem skusiť a uvidím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre