• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvláštne pocity tepla v ľavej nohe. Čo to môže byť?

1. januára 2016 
caute baby, som v 11 om tyzdni a toto je moje druhe tehotenstvo, celkom ine doteraz ako to prve ( mam dcerku, ma 21 mesiacov ). Posledne dva dni som si vsimla akesi zvlastne teplo- velakrat cez den v oblasti nartu ( je to vobec slovenske slovo? ), normalne pocit, ze na mna nieco velmi teple stieklo. V zivote som nic podobne nemala. nezazili ste nieco take alebo nieco take nepoculi? je to ozaj zvlastne, velakrat za den, nijako ma to neobmedzuje, len mi to pride divne, ze len jedna ( lava noha ) a len tak dole a proste preco...ci to nieco neznamena alebo tak...prosim, neviete poradit?
14. feb 2007 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofiela tak toto som ešte nepočula. Ale skús sa prehodiť a prečita´t tému príznaky možno tam niečo nájdeš :wink:
14. feb 2007 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplo je jeden z príznakov zápalu,ale konkretne s takým som sa nestretla a myslím, že ani gynekolog to nebude vedieť, skôr ortopéd, ale spomeň to lekárovi v poradni
14. feb 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem...urcite to nie je nejaky tehotensky priznak ( teda si myslim ), len je to take zvlastne a ani neviem, ako a kde o takom niecom hladat...mozno je to somarinka, ale aby to nesignalizovalo nieco horsie, ja asi na vsetko myslim..
14. feb 2007 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemôže to byť zápal žíl? iank to býva v tehu. určite behni s tým k lekárovi
14. feb 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
och, take ani nevrav...jasne, ze to spomeniem, mam to stale a vcera dookola - v kuse s pocitom, ze sa mi nieco zlialo na nohu-velmi teple...no divne, som zvedava, co to moze byt. O zapale zil ale vela neviem.
14. feb 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofiela Ahoj , prosim ta bola si u dr s tym? Mne sa to tez deje cca tyzden som po porode 6mesiacov. Mohla by si mi dat vediet co ti dr povedal na tie navaly tepla po nohe...aj ja stale kukam na nohu ze co mi to tade ide a chytam si ju a je studena .. :frowning2:
Dakujem
29. aug 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofiela podla mna ti babo tlaci na nejaky nerv
29. aug 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozu to byt aj pohnute platnicky.
6. sep 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofiela prepac,viem,ze to je davno,ale hladam nieco o pocite horucosti v nohe.preslo to?zistila si,co to bolo?
20. mar 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sice je to uz stare ale viem o tom svoje takto sa prejavuje zapal zil ja som z toho dostala hlboku zilovu trombozu v tehu a 3 tyzdne po porode plucnu emboliu :(
21. máj 2015 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@degva ahoj zistila si z coho to bolo?
26. dec 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim mozte mi poradit ako zmiernit prisere bolesti v oblasti krizov.som v 9 tyzdni a je to fakt neznesitelna bolest.
1. jan 2016 o 12:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jivraj nechcem strašiť ale radšej zájdi k lekárke lebo si ešte na začiatku a bolesti krížov v tomto tt by nemali byť nakoľko bábo je ešte malinké a nemôže tlačiť na chrbticu. Radšej si zavolaj alebo zájdi k lekárke aby vylúčila že nie je niečo v neporiariadku. Držím palčeky aby dopadlo všetko dobre :wink:
1. jan 2016 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jivraj Pohotovost a obstreky.
1. jan 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem to musiet tak riesit u gynekologa na pohotovosti mi nedali nic iba paraken alebo ibalgin v malom mnozstve
1. jan 2016 o 19:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok