Som v 22. týždni a pribrala som 4 kg

daduska_maminka
27. aug 2017

Ahojte. Dnes som 22+4 TT a 4kg hore. Je to v pohode ? Nie je to moc? Ďakujem za odpovede.

ragulca
27. aug 2017

A keď ti niekto napíše, že je to veľa, začneš chudnúť???? Hmmmm? Alebo keď ti nápisu, že malo, tak potom čo??? Ináč u každej je to individualne, nerieš a tes sa z tehotenstva

jankaga
27. aug 2017

Načo takéto veci niekto rieši kks

hutka
27. aug 2017

Je to uplne normalny prirastok na tvoj tt. Ale to sa docitas bezne hocikde. Mozes byt pokojna☹

hutka
27. aug 2017

@hutka Chcela som takto 😉

deti95060810
27. aug 2017

podľa toho akú si mala váhu pred tehu....
poznala som maminku čo pribrala 1 kg za celé tehu. maminka ale mala poriadnu nadváhu...
mne lekárka povedala že mám pribrať aj 15 kg - ja som zas vážila menej ....
inak chodíš na poradne či??? Tam sa aj váži maminka a lekár sa vyjadruje aj k váhe....
Inak to najväčšie priberanie ťa ešte len čaká....

daduska_maminka
autor
28. aug 2017

@ragulca neočakávala som drzé odpovede ale seriózne ;)
@jankaga na to že niekomu môže byť blbé keď pocuva ako priberas a plus do toho tehotenské hormóny - samozrejme že každá sme iná nie ?

@hutka ďakujem za odpoveď 🙂

@deti95060810 na poradne chodim, ale nikdy mi nepovedal lekár nič ohľadom mojej váhy. Od začiatku až do teraz som pribrala 4kg. Pozerala som sa aj na googli ako treba pribrať v tehotenstve, mne sa to zdá tiež v poriadku, ale ostatným nie a potom sa cítim blbo .. ale ďakujem za odpoveď.

daduska_maminka
autor
28. aug 2017

A z tehotenstva sa tesim užívam si každý jeden den, každú chvíľku a hlavne keď zacítim malého drobceka.

Len ja som z tých žien ktoré dosť často počúvajú reči typu - začínaš sa gulatit, nemala by si toto jesť .. máš práva ako melón isto už má 1 aj cez 2 kg .. šak počkaj aké budeš mať potom .. pozri ako ona schudla po pôrode ty to budeš mať ťažšie .. a bla bla bla .. pravdou je že mám prsia veľkosť 4 a sú také isté ako boli pred tehotenstvom .. a čo sa týka mojej celkovej postavy oblečiem nohavice ktoré už mám 5 rokov čo som bola prekvapená ..
Možno že som sa chcela trošku posťažovať že ako to niektoré ženy majú v tehotenstve že sa to niekedy nedá .. :/ hold smola partner je moja najväčšia opora ktorému nevadim ako vyzerám 🙂 aspoň že jeho mám 🙂

Pekný deň vám prajem.🤗

evittam
28. aug 2017

@daduska_maminka Menej ries a pocuvaj blbe komentáre inych ludi a mas pokoj.😉

katkakovac
28. aug 2017

@daduska_maminka na ostatnych sa vykasli. Vaha je akurat. Este do konca tehotenstva budes pocut toolko "dobrych rad" ze sa sama budes cudovat. Z bliziacim sa porodom budu reci typu "boze ty si este neporodila?", po porode zas otazky o kojeni, spinakani, komentare k comukolvek. Jednym uchom dnu, druhym von. Ja som si nachystala zopar odzbrojujucich odpovedi a za chvilu bol pokoj. Napr my sme nechceli vediet pohlavie. Na otazku, co to bude som z chladnym vyrazom povedala: Dieta😉

daduska_maminka
autor
28. aug 2017

@katkakovac ďakujem za odpoveď 🙂 a to s pohlavím ani mi nechceme povedať 🙂

@evittam asi to bude tak najlepšie len niekedy to človeku vie ublizit .. stravujem sa úplne normálne jem ovocie zeleninu .. občas príde tá chvíľka keď si musím dať horalku lebo mám chut na sladké 🙂 ale kazda žena sa cíti blbo a lutostivo keď pocuva také reči 🙂

Ďakujem baby musím ostať tvrdšia a brať jedným uchom dnu a druhým von 😁😁😁

canerko
28. aug 2017

Ja som pri prvom pribrala 23 kg po troch mesiacoch boli prec.Pri druhom 24kg po osmich mes.boli prec a teraz som v 26 tyzdni a uz som pribrala 12kg,a to do porodu este dalekooo.Vobec sa neprejedam.Stravujem sa pestro a v malych davkach
Prve tri mesiace som vzdy schudla lebo som strasne zvracala a to vzdy vecer a isla hladna spat.Nikdy mi nikto nepovedal ze som vela pribrala alebo ze som tucna.Takze neries uzivaj si tehotenstvo a babo ked pride.😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre