@steffi50 ahoj, ja nemám lekára v Michalovciach,ale na 3D ultrazvuk som sa objednávala k Dr. Zambovej. 3D Ultrazvuk robi v 20tt,lebo vtedy je všetko najlepšie vidieť. Aspoň mne to tak vysvetlila a objednala ma na čas, kedy budem v 20tt
Tehotenský newsletter
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
@steffi50 ahoj, ja nemám lekára v Michalovciach,ale na 3D ultrazvuk som sa objednávala k Dr. Zambovej. 3D Ultrazvuk robi v 20tt,lebo vtedy je všetko najlepšie vidieť. Aspoň mne to tak vysvetlila a objednala ma na čas, kedy budem v 20tt