3D ultrazvuk v Londýne. Nejaké info?
31. mar 2009
Ahojte som tehotna v 22tt.a mala by som zaujem o 3Dultrazvuku.Ma niekto skusenosti,v uk?A kolko to stoji???Som z east londyna!!!!
Ahojte som tehotna v 22tt.a mala by som zaujem o 3Dultrazvuku.Ma niekto skusenosti,v uk?A kolko to stoji???Som z east londyna!!!!
ahoj, myslim ze 3D ultasound stoji do 100 libier, daj si do google vyhladat, robia to vsadeale len sukromne. My sme sli na slovensko si to dat urobit v 15 tyzdni a potom znova v 30 tyzdni . prvy sme platili okolo 1800 sk a druhy sme mali zadara.
A lekar s nami pokecal, urobil fotky, skontroloval babatko, poukazaoval,napalil nam vse na DVD, boli sme tam vyse
hodiny. A v UK to sa s nikym riadne nebavia, vsade rychlo rychlo.....
Ja som potom uz aj zacala chodit na slovensko na poradne, lebo tu to nemalo uroven.