3D UTZ v 2. trimestri - pohlavie

kaufmacik
7. sep 2021

Zdravim žienky ,bola som na 3D sone .
Všetko je v poriadku ,pani dokt.nam povedala aj vytúžené pohlavie ,dievčatko ,stále tomu neverím ,myslíte že 3D je spoľahlivé keď už aj napísala do papiera toto.prikladam foto .strašne sa teším hlavne že je zdravucke.
Vyšetrenie trvalo hodinu všetko nám popozerala a vravela že vidí ohanbia 🤭 ja stále nemôžem uveriť ,že nám to vyšlo .
Boli ste niektora v B.S na skiningu a pohlavie sa už nezmenilo ,lebo čítam že niekomu sa pomýlil lekár ale nie konkretne u tejto lekárky .
Ďakujem

veronika_sk000
7. sep 2021

neverím, že sa niekto dokáže aj na 3D pomýliť, ešte k tomu lekár 🙉 gratulujem k dievčatku ❤

gvenduska
7. sep 2021

Jasne že hej oni sa nemyslia
Mne to potvrdil aj môj gynekológ aj na 3D

werony_n
7. sep 2021

@kaufmacik podľa mňa 3D ukáže presné pohlavie bábätká, podľa mňa je malá šanca, že sa lekár pomýli . Mne tiež ukázalo správne pohlavie 😊 blahoželám 😊

luci_ba
9. sep 2021

@kaufmacik na tomto ultrazvuku sa kontroluju štruktúry v tele babatka ktoré maju 1-2mm, tak mi povedala doktorka, ked sa ospravedlňovala že je ticho lebo sa sústredí. Takže pohlavie môžeš brať na 100% si myslím 😉 gratulujem k vytuzenemu dievčatku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre