Aké meno pre chlapčeka?

nikaroxy
7. júl 2018

Ahojte,sme v 2trim a dozvedeli sme sa,že čakáme chlap čeka. Nemala som velmi vybrané chlapčenské mená..Ale vieme jedno,meno nebude typicky slovenské,lebo sa nám nehodí k priezvisku.Prešla som snád všetky kalendáre a stále niesme pevne rozhodnutí...poradte aké nezvyčajné mená ste si vybrali vy☺️Viem,že nechcem Tobiasa,Liama,Lucasa,Tea,Lea ani Deana a Marca.Majú ich totiž už moje kamarátky,alebo rodina😉

eliska13
7. júl 2018

@nikaroxy Damian, David, René, Maxim

ivec16
7. júl 2018

Cyril

simsalabim
7. júl 2018

Mne sa pacia severske - Sven, Cedric, Torsten.

hors
7. júl 2018

@nikaroxy Tadeáš,Rene,Simon(nie Šimon)😊Ben,

pribinak
7. júl 2018

Daj stare slovanské: Gorazd, Cyril, Metod, Svätopluk. Mas istotu, ze v skole sa tak nebude volat dalsich 10 chlapčekov

pininka
7. júl 2018

Jonáš

gir
7. júl 2018

Damián

diana20
7. júl 2018

Môj starší sa volá Théo à mladší Tim.. Neskor som sa dozvedela, že sú tu aj ľudia, ktorí sa volajú Théotim... Rozmýšľali sme aj nad Aaron, Noah, Timeo.. ☺️

luciajanuar
7. júl 2018

Môj je Alexej, je to krásne meno netypické, a hodí sa nám aj k priezvisku. Tiež som dlho rozmýšľala a nechcela som klasické. Hlavne som dala na pocit. V kalendári je 9.januara

meandbaby
7. júl 2018

@pribinak aj Pankrac, Servac a Bonifac, Silvester. Inak moji znami maju Bonifaca, volaju ho Bony.

iizzaa123
7. júl 2018

Elias ;)

wera22
7. júl 2018

Moj syn sa volá Gregor ale páčia sa mi tieto Chlapčenske mená Florián, Jeroným, Goran

ivanapetrasova
7. júl 2018

Ben, Tím, Eliáš, Oliver

vevesh
7. júl 2018

Tak moje dieta ma v skolke spoluziaka bobby + madarske priezvisko - je tiez jediny siroko daleko s takymto menom (a asi aj bude...) . Nas kalendar ma plno neotrepanych mien napr. Rudolf, radovan, darius, pravoslav, jaromir, bruno, atd. - a tiez ich len tak lahko nestretnes v okoli.... so spravnym priezviskom vyznie kazde meno krasne...

oslo1
7. júl 2018

My mame Vratka. Mne sa paci aj Baltazar. Ale vratko je krajsie 🙂

mircalla
7. júl 2018

@pribinak hej,keby neboli take hrozne...tak mozno ano

pribinak
7. júl 2018

@mircalla ale čoby boli hrozne. Meno je vzdy otazka zvyku okolia. Radsej Gorazd ako Noelko, Rodrigezko ci Adelko.
Ale vzdy je vec názoru ;)

mircalla
7. júl 2018

@pribinak \ale bavime sa snad ake mena vybrat nie nevybrat. Noelko, Rodrigezko ci Adelko su samozrejme hrozne tiez, inym sposobom

karajazviny
7. júl 2018

Keby máme fakt, že nie typické slovenské priezvisko, tak by sa mi páčilo pre chlapčeka meno Nathan 😊

vevesh
7. júl 2018

@mircalla kazde meno je krasne, ak k tomu pasuje priezvisko. Len najst toho "spravneho kandidata". Nevadi mi gorazd slovensky, noel auvry ci rodrigez chavez, ale ich ich skomoleniny ci multinacionalne krizenie (niekedy s nespisovnou formou) ano. Tak ale nech si da, kto co chce, neriesim....

bashawelle
7. júl 2018

skor hladaj nieco, co ta oslovi, nez vyluc nieco, co nechces 😊 priezvisko neriesim, do velkej miery je to otazka vkusu a zvyku, ci sa k sebe hodi krstne s priezviskom. manzel/priatel co navrhuje? alebo mozete skusit vybrat podla vyznamu, na nete je toho kopa. musi sa pacit v prvom rade vam, na tych co vsetky mena ohundru sa mozete vykaslat. lebo takych sa najde 😊 mne sa napriklad vsetky zmienene v diskusii zdaju ok. este mi napadli mena Filip a Viliam.

mircalla
7. júl 2018

@vevesh Ako pre koho. Nebudem pokrytecky trvdit, ze mama ako Pravoslav, Bonifac ci Gorazd sa mi paci (bez ohladu na priezvisko) len preto, ze neotrepane. Je to mensie zlo, ako nejaky Rodrigezko, ale za mna nie

babatkoo
7. júl 2018

Moj syn je Arthur Viliam. Zacali sme my a uz mame v okoli dalsich 3 Arturkov vo veku 3 a menej rokov 🙂

zofiac
7. júl 2018

Noel, Natan, Viktor, Markus?

ingrid56
7. júl 2018

Náš je Matteo 😉

eliska13
7. júl 2018

@luciajanuar Alex,Alexej jr krásne meno, ale aj Sašo sa mi paci
Aj Bruno je mile

dextella14
7. júl 2018

Félix ❤️

michellemary
7. júl 2018

@luciajanuar nádherné meno, ak raz budem mať synčeka, tiež bude Alexej 🙂 Kamarát kňaz teraz krstil Mojmíra, to mi tiež prišlo nezvyčajné. 🙂

diablikovci
7. júl 2018

Celestín, Andreas, Max,

meandbaby
7. júl 2018

Myslim, ze keby bol Ján alebo Viliam, tak uz bude jediny alebo Juraj, aspon teda vo vacsich mestach, ale to je len moj dojem, mozno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre