Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Autonehoda okolo 20 týždňa tehotenstva

nasta55
19. sep 2012

Stalo sa Vam nejakej ze ste mali autonehodu okolo 20. tyzdna tehotenstva???

gretka2
19. sep 2012

Mne sa stalo... medzi 5 a 6 mesiacom, bolo to pred 9 rokmi, auto islo do srotu, skoncila som na streche,ale mne ani drobcovi sa nastastie nic nestalo. Syn ma dnes 8 rokov 🙂

gubcikova
19. sep 2012

no my sme šli s tesca a chlapík šiel do tesca.my sme mali prednosť tak sme šli no chlapík nám nedal prednosť a on v 70km rýchlosti nám pleskol celý predok(auto odpísané na totálku).mňa priškrtil pás na bruchu.nič mi nebolo no po hodine ma začalo pichať v bruchu tak sme utekali do nemocnice.tam ma dr.kukol(prstami 😖 )zospodu a povedal ak nekrvácam tak je to ok.no somár.

rossio
20. sep 2012

ak ta začalo pichať v bruchu tak ja by som ešte skočila za svojim doktorom. Ten ta lepšie pozna. Ja by som sa určite neuspokojila len z kuknutim zospodu, nech ti urobi ultrazvuk ci je babatko v poriadku. Ono to tak nemusi vyzerat ale v bruchu sa ti moze diat cokolvek aj ked nekrvacas

dominikuska
20. sep 2012

@nasta55 ja som mala v auguste, a zachranil mi brusko tehotensky pas na soferovanie. Ja som tukla spredu auto a zo zadu do mna napalilo dalsie. Aj ked vobec nic mi nebolo brala ma sanitka do nemocnice na vysetrenie, kde si ma chceli nechat na pozorovanie. Ale odmietla som a dohodla som sa na kontrolnom vysetreni na dalsi den. A vsetko je doteraz v uplnom poriadku.

hradnapani
20. sep 2012

zial, ano, v 21.tt. Nastastie sa drobcovi nic nestalo. Babatka su vraj dobre chranene plodovou vodou a v tomto tyzdni maju este dost miesta. Alel vystrasena som bola poriadne.

nasta55
autor
20. sep 2012

@dominikuska ja som mala nehodu teraz v pondelok a mam z toho stres, ci je vsetko ok, ale ako vidim tak asi naozaj babeno je dobre v brusku chranene. auto je na totalku na to sa vykaslat, len aby bolo vsetko v poriadku.

luciannka83
20. sep 2012

@nasta55 Držím palce, aby bolo všetko OK.

nasta55
autor
20. sep 2012

@luciannka83 Dakujem 🙂 tak hadam ano ked sono aj vysetrenie bolo v poriadku, len ono to je sok a stres.

dominikuska
20. sep 2012

@nasta55 a bola si na vysetreni? ak sa ti nieco nebude pozdavat tak chod znovu na vysetrenie. Ale myslim, ze budes ok. Je to riadny stres a najhorsie v mojom pripade bolo znovu sadnut za volant. Doteraz mam este obavy ☹ ☹

nasta55
autor
21. sep 2012

@dominikuska Bola som hned po nehode a na druhy den. Lekar mi povedal, ze uz by sa to prejavilo. Bolesti som nemala, len ten tlak ked clovek nabura. Ja som si sadla za volant hned na druhy den, ine nic mi ani neostava kedze musim maleho vozit 7km do skoly kazde rano a pre neho chodit. A to mam stres a chodim 50-tkou ako slimak este aj tam kde je 90-tka 😲 tak hlavne aby babatka boli ok, ale citala som niekde ze keby sa nieco stalo tak sa odluci placenta a tym by dietatko nebolo vyzivovane, alebo sa potraca. Dietatku ako takemu by sa nemalo nic stat, kedze ho chrani plodova voda, pocas tych 9-tich mesiacov sa moze stat cokolvek a priroda to urcite zariadila.
Tak vy ste uz pekne v 30 tyzdni 😉 uz aj ja chcem 🙂

nasta55
autor
21. sep 2012

@gubcikova a kedy sa ti to stalo?

angel31
21. sep 2012

@nasta55 jaj veru.. tie soky ne .. ja som vcera skoro narazila ked sa predomnou nejaky narcis kukal namiesto pred seba do zrkadla.. uz len aby si tam aj ocnu linku maloval... a mi tehotne zeny musime kvoli takymto opcanom vodicom zazivat stresy a ubohe babatka dostavat adrenalin a potom sa trepat v brusku!!!! ja som mala pas, ale povim vam nastastie mi len trochu brusko oruzovelo.. horsie by bolo keby z toho soku mi babatko prestalo dychat... ☹ , urceite hen ten narcis asi volakde na party isol, alebo do senku nasavat...soplák nevychovaný pubertalny!!!!!

gubcikova
21. sep 2012

@nasta55 v20tt

gubcikova
21. sep 2012

@rossio mne sa to stalo 3 roky dozadu.malinká je zdravá.a myslím si že s toho pásu má aj znamienko cez celé stehno.no a oni vtedy sono nerobili vôbec vraj načo aj tak nič nebude vidno

nasta55
autor
21. sep 2012

@angel31 tych narcisov je dnes vela 😀 bud rada ze sa nic horsie nestalo a v 4 tyzdni je to este v pohode, babenko ma miesta a miesta.

usiko
24. sep 2012

JA SOM MALA , ale nie vaznu /bola som na konci 8 mesiaca/ ale od zaciatku tehu som mala tehotensky pas do auta, fakt odporucam, nemoze sa vam stat, ze vam pas priskrti brusko......

Tu začni písať odpoveď...

Odošli