Bolesť bruška v 16 týždni

iivkaa1
1. jan 2013

Ahojte maminy, som v 16tt a dnes ma zacalo dost silno pobolievat podbrusku na lavej strane....Moze to byt natahovanie maternice? Som po jednom potrate a tak sa dost bojim,aj ked som volala kamoske porodnej asistentke a ona povedala,ze to moze byt ta maternica a kedze ja ju mam natocenu aj dozadu,ze to moze byt ovela citlivejsi na bolest....Tak ak to bude pokracovat,zajtra pojdem k doktorovi.... Dakujem za odpovede.

zuzi0911
1. jan 2013

@iivkaa1 ahoj.ano moze to byt tlakom no moze tam byt aj cysta alebo zapal.treba to vysetrit drzim palce

iivkaa1
autor
1. jan 2013

@zuzi0911 dakujem nakoniec som bola u doktorky a vsetko je ok,len mam trhlinku na krcku po prvom porode...ale aj ozvy aj pohyby baba su.....tak mam brat magne B6...dakujem za podporu

zuzi0911
1. jan 2013

@iivkaa1 som rada ze je to v poriadku.ono naozaj clovek nikdy nevie.radsej 100 krat zbytocne ako raz a neskoro.drzte sa

michaela33333
10. jan 2013

Žienky tak tohoto sa bojím veľmi aj ja mna neustále boli a pichá v podbrušku dúfam, že to bude tá maternica zajtra idem do poradne tak som zvedavá ... dúfam, že bude všetko v poriadku

iivkaa1
autor
13. jan 2013

@michaela33333 aoj no ako si dopadla? bola to ta maternica??

michaela33333
13. jan 2013

Ahoj 🙂 ano bola ze to je uplne normálne a nemám sa ničoho báť 🙂)))

baskag
20. jan 2013

ahojte maminy...aj mna pobolieva stale uz som zacala uzivat aj magnezium trosku mi to pomaha ale napr tuto noc ma napravo vyssie dost pobolievalo a raz tak akokeby ma niekto kopol silno do bruska a to som sa uz tak zlakla ze som ani nespala..tiez len dufam ze to je tym roztahovanim ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre